Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 186697
تاریخ انتشار : 26 تیر 1395 10:34
تعداد بازدید : 243

دکتر ابراهیم خدایی، رئیس سازمان سنجش آموزش کشور

سیستم دریافت گزارش تخلفات کنکور ۹۵ راه اندازی شد

سازمان سنجش به منظور بهینه برگزار کردن کنکور برای اولین بار سیستم گزارش تخلفات را راه اندازی کرد و داوطلبان از فردا می توانند موارد را در آن ثبت کنند.
رئیس سازمان سنجش آموزش کشور گفت: سازمان سنجش به منظور بهینه برگزار کردن کنکور برای اولین بار سیستم گزارش تخلفات را راه اندازی کرد و داوطلبان از فردا می توانند موارد را در آن ثبت کنند.

دکتر ابراهیم خدایی افزود: سیستم گزارش تخلفات از امروز بعد از ظهر در سایت سازمان سنجش آموزش کشور کار خود را شروع می کند و آماده دریافت گزارش تخلفات آزمون سراسری است.

وی افزود: هدف از راه اندازی این سیستم این است که از داوطلبان جهت حفاظت از آزمون کمک می گیریم. بنابراین هر داوطلبی اگر موردی را در حوزه آزمون دیدند و یا به نظر آنها تخلفی صورت گرفت می توانند گزارش آن را به ما بدهند.

خدایی یادآور شد: افراد می توانند با ورود به سیستم گزارش تخلفات با درج نوبت آزمون، حوزه برگزاری، گروه آزمایشی و اینکه چه نوع تخلفی صورت گرفته، آن را اعلام کنند.

وی تاکید کرد: این موارد به جدیت از سوی سازمان سنجش پیگیری می شود تا هیچ حقی از هیچ یک از داوطلبان تضییع نشود.

رئیس سازمان سنجش آموزش کشور یادآور شد: کنکور سراسری ۹۵ در گروه­های علوم ریاضی و فنی و علوم انسانی در صبح پنج­شنبه ۲۴ تیر، گروه هنر در بعدازظهر پنج­شنبه ۲۴ تیر ، گروه علوم تجربی در صبح جمعه ۲۵ تیر و گروه زبانهای خارجی در بعدازظهر جمعه ۲۵ تیر برگزار خواهد شد.* خبرگزاری مهر


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :