Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 243283
تاریخ انتشار : 7 شهریور 1397 18:13
تعداد بازدید : 145

ملت ایران پشت سر رهبر انقلاب توطئه ها را خنثی می کنند

رئیس جمهور: همه ملت ایران پشت سر رهبر معظم انقلاب و با هدایت ایشان نخواهند گذاشت که توطئه های دشمنان تحقق پیدا کند.

حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی با اشاره به خدمات دولت به روستائیان، خاطرنشان کرد: همه روستاهای بالای ۱۰ خانوار دارای برق هستند و بسیاری از روستاها به شبکه گاز و نیز به شبکه ارتباطی کشور متصل شده اند.

دکتر روحانی به اقدامات قوه مجریه در حوزه کشاورزی از جمله خودکفایی در تولید گندم و شکر اشاره کرد و افزود: درآمد کشاورزان هم از لحاظ میزان تولید محصول و هم از لحاظ قیمت بهتر از گذشته شده و در تولید بسیاری از محصولات کشاورزی هم شاهد افزایش بوده ایم.

رئیس جمهور افزایش ۹۰ درصدی تولید گاز در پارس جنوبی و افزایش تولید نفت از مخازن مشترک را از جمله دستاوردهای دولت در حوزه انرژی دانست و گفت: کشور در زمینه تولید گاز و گازوئیل خودکفا شده و تا پایان سال می توانیم در تولید بنزین نیز به خودکفایی برسیم.

دکتر روحانی، نوسازی ناوگان حمل و نقل، افزایش ۲ برابری صادرات غیرنفتی و اتکای بیشتر به صادرات غیرنفتی را از دیگر خدمات دولت خواند و افزود: اگر چه در ماه های اخیر با مشکلاتی به ویژه در حوزه ارز مواجه بوده ایم اما همان گونه که در گذشته مشکلات سخت تری را پشت سر گذاشته ایم، با تدبیر می توانیم از این مشکلات هم عبور کنیم.

رئیس جمهور با اشاره به تحریم های آمریکا، گفت: در شرایط امروز راه حل سیاسی پیش روی ما نیست چرا که دولتی که تحریم ها را بر خلاف همه مقررات بین المللی به ایران تحمیل کرده، به هیچ چیزی پایبند نیست.

دکتر روحانی با بیان اینکه هدف آمریکایی ها بالاتر از فشار اقتصادی است و می خواهند یک بار دیگر به ایران برگردند و بر کشور مسلط شوند، خاطرنشان کرد: آنها می خواهند مجدداً استقلال ایران را زیر پا بگذارند و بر مردم ایران آقایی کنند اما ملت ما هرگز چنین چیزی را نمی پذیرد و این را با ایستادگی و مقاومت خود به جهان نشان خواهد داد.

رئیس جمهور تاکید کرد: همه ملت ایران پشت سر رهبر معظم انقلاب و با هدایت ایشان نخواهند گذاشت که توطئه های دشمنان تحقق پیدا کند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :