Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 264551
تاریخ انتشار : 7 دی 1398 14:11
تعداد بازدید : 110

در پی قرار دادن ایران در میان کشور‌های ناقض آزادی ادیان

آزادی و رفاه کامل اقلیت های دینی در ایران

نماینده مسیحیان ارمنی حوزه جنوب در مجلس گفت: اقلیت های دینی در ایران از آزادی و رفاه برخوردار هستند و در آرامش کامل زندگی می کنند.
به گزارش خبرگزاری صداوسیما به نقل از خانه ملت، ژرژیک آبرامیان در واکنش به اقدام وزارت امور خارجه آمریکا مبنی بر قرار دادن نام ایران در فهرست کشور های ناقض آزادی ادیان، گفت: اقلیت های دینی از جمله ارامنه در جمهوری اسلامی ایران در بهترین شرایط در جامعه و کشور زندگی می کنند و از تمام حقوق جمهوری اسلامی ایران بهره مند هستند.
نماینده مسیحیان ارمنی حوزه جنوب در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: ایالات متحده آمریکا، هیات حاکمه و در مجموع حاکمیت سلطه در جهان نسبت به ایران مغرضانه اظهارنظر می کنند و چنین اقدامی را می توان در قالب اعلامیه های سیاسی تعریف کرد که با هدف تشدید فشار به ملت و نظام جمهوری اسلامی ایران انجام می شود.
آبرامیان تاکید کرد: چنین موضع گیری ها همانند زمانی است که در شورای امنیت می خواستند قطعنامه ای حقوق بشر علیه ایران به تصویب برسانند. زمانی که بسیاری از کشور ها مخالفت و تعداد زیادی هم در رأی گیری شرکت نکردند و تنها کشور هایی که ارتباط و هم پیمانی با نظام سلطه داشتند در راستای افزایش فشار با منطق دوگانه بینی و مغرضانه با قطعنامه موافقت کردند.
نماینده مسیحیان ارمنی حوزه جنوب کشور در مجلس دهم، گفت: چنین اعلامیه هایی اهداف سیاسی را دنبال می کند. این اقدامات، روند کاری هیات حاکمه آمریکا است، اما در صورتی که نظام سلطه و صهیونیست بین المللی توان داشتند قطعا از اهرم های فشار قوی تر علیه ملت ایران استفاده می کردند، اما تاکنون موفق نشده اند، زیرا استراتژی جمهوری اسلامی ایران امکان چنین هجمه هایی را از آنان گرفته است.

ژرژیک آبرامیان


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :