Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 266030
تاریخ انتشار : 20 بهمن 1398 22:51
تعداد بازدید : 128

فرمانده نیروی هوافضای سپاه : امکان کنترل موشک‌های سوخت جامد در خارج از جو فراهم شد

فرمانده نیروی هوافضای سپاه : امکان کنترل موشک های سوخت جامد در خارج از جو فراهم شد

سردار حاجی زاده: گفت: با برخورداری از فناوری نازل متحرک، امکان کنترل موشک های سوخت جامد در خارج از جو و در فضاپیماها، ماهواره برها و موشک های ضد سپر فراهم شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، سردار امیرعلی حاجی زاده فرمانده نیروی هوافضای سپاه امروز (یکشنبه 20 بهمن) در آیین رونمایی از  موشک رعد 500 و نسل جدید پیشران های موشکی و ماهواره برها گفت: ما در نیروی هوافضای سپاه توافقی با دانشمندان و متخصصین داریم که دفاع مان باید اقتصادی باشد و اقدام امروز علاوه بر توانمندی های حوزه تکنیکی و نظامی، کار را اقتصادی و ارزان سازی کرده است.

سردار حاجی زاده خاطرنشان کرد: با برخورداری از فناوری نازل متحرک  امکان کنترل موشک های سوخت جامد در خارج از جو و در فضا پیما ها و ماهواره بر ها و موشک های ضد سپر فراهم شد.

وی با تاکید بر اینکه هزینه نیروهای مسلح ما بسیار کمتر از نیروهای مسلح سایر کشورها است، به قابلیت های  بدنه کامپوزیتی اشاره و تصریح کرد: بیشترین شتاب جانبی که می بایست موشک ها تحمل کنند، مربوط به موشک های پدافندی است و این بدنه کامپوزیتی به گونه ای طراحی شده که علاوه بر موشک های زمین به زمین، در موشک های پدافندی نیز استفاده شود.

سردار حاجی زاده خاطرنشان کرد: با برخورداری از فناوری نازل متحرک  امکان کنترل موشک های سوخت جامد در خارج از جو و در فضا پیما ها و ماهواره برها و موشک های ضد سپر فراهم شد.


سردار حاجی زاده


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :