Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 269289
تاریخ انتشار : 31 اردیبهشت 1399 23:32
تعداد بازدید : 165

اتصال ۱۵۰۰ روستا به شبکه ملی ارتباط و اینترنت

آذری جهرمی: با حضور آقای جهانگیری این هفته هزار و ۵۰۰ روستا به شبکه ملی ارتباط و اینترنت متصل شد.
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در حاشیه جلسه هیئت دولت، از اتصال هزار و ۵۰۰ روستا به شبکه ملی ارتباط و اینترنت خبر داد.
آقای آذری جهرمی افزود: با تصمیم گیری صورت گرفته زمان استفاده از سایت های آموزشی برخط برای دانشجویان و استادان تمدید شد که به صورت رایگان تا پایان خرداد خدمات ارائه دهد.
وی گفت: طبق برآورد ديشب سازمان تنظیم مقررات حدود ۶۰۰ میلیارد تومان برای استفاده از فضای آموزشی به استادان و دانشجویان خدمات رایگان داده شده است.
وزیر ارتباطات افزود: با توجه به درخواست وزارت علوم زمان استفاده از این خدمات تا یک ماه دیگر (پایان خرداد) تمدید شد تا دانشجویان و استادان در شرایط فراگیری کرونا بتوانند در سلامت از آموزش الکترونیک استفاده کنند و کارهایشان را انجام دهند.
آقای آذری جهرمی گفت: در حوزه دانش آموزی هم با حضور آقای جهانگیری این هفته هزار و ۵۰۰ روستا به شبکه ملی ارتباط و اینترنت متصل شد.
وی افزود: کار های نهایی مربوط به هزار روستای دیگر هم انجام شده است که تا دو هفته آینده آن ها هم به این شبکه متصل می شوند و زیرساخت مناسب برای مناطق روستایی و دسترسی شان به آموزش و سلامت الکترونیک فراهم می شود تا بتوانند خدمات ارائه کنند.

اینترنت اشیا


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :