Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 273427
تاریخ انتشار : 2 آذر 1399 21:23
تعداد بازدید : 231

توزیع بیش از ۱۰ میلیون بسته معیشتی در کشور

رئیس سازمان بسیج سازندگی کشور گفت: با همت های صورت گرفته و مشارکت ها تاکنون بیش از ۱۰ میلیون و ۱۵۰ هزار بسته معیشتی معادل هر بسته ۳۰۰ هزار تومان و بالاتر ، ۲۱ میلیون پرس غذای گرم بین نیازمندان توزیع شده است.

به گزارش خبرگزاری فارس از اراک سردار محمد زهرایی در هشتمین مرحله از رزمایش کمک مومنانه که عصر امروز در مصلی بیت المقدس اراک برگزار شد اظهار کرد: خوشبختانه امروز در سفری که به مناسبت هفته گرامیداشت بسیج به استان حضرت امام(ره) داشتیم تعامل و هم افزایی خوب و سازنده ای میان سپاه و بسیج سازندگی با سایر دستگاه های اجرایی دیدیم که این قابل تحسین است و نشان از مدیریت توانمند فرماندهی سپاه روح الله است.

وی افزود: در طول این دو سال گذشته خدمات صادقانه، هدفمند و عادلانه ای در سطح استان مرکزی انجام شده و خوشبختانه روحیه جهاد و خدمت رسانی در استان مرکزی بسیار چشمگیر است.

 رئیس سازمان بسیج سازندگی کشور بیان کرد: ملت ایران در طول این سال ها نشان داده هر آنچه بیشتر مورد هجمه و فشارهای ظالمانه زورگویان قرار گیرد وحدت، هم افزایی و روحیه همدلی خود را بالاتر می برد و این مسئله را در طول بحران های گذشته همچون سیل، زلزله و کرونا به وضوح دیدیم.

زهرایی ادامه داد: روحیه در کنار هم بودن، استفاده از توان و ظرفیت های داخلی، خدمت صادقانه و روحیه جهادی اگر درون یک ملتی طنین انداز شود آن ملت قطعاً در برابر تهدیدات ترسی نخواهد داشت و قطعاً تهدیدات را به فرصت تبدیل خواهد کرد و ملت ایران این مسئله را به خوبی ثابت کرده است.

وی اضافه کرد: از ابتدای شیوع بیماری کرونا با آغاز رزمایش های کمک مومنانه در کشور اتفاقات بسیار خوبی افتاد که این رزمایش بعد از تأکیدات مقام معظم رهبری به یک نهضت عظیم تبدیل شد و امروز می بینیم در گوشه به گوشه ایران اسلامی این اقدام خداپسندانه با قوت در حال انجام است.

 رئیس سازمان بسیج سازندگی کشور تصریح کرد: خوشبختانه با همت های صورت گرفته و مشارکت ها تاکنون بیش از ۱۰ میلیون و ۱۵۰ هزار بسته معیشتی معادل هر بسته ۳۰۰ هزار تومان و بالاتر، ۲۱ میلیون پرس غذای گرم، ۱۴ هزار جهیزیه برای زوج های جوان، ۱ میلیون بسته لوازم التحریر، ۷۰۰ هزار کیف و کفش، ۵۰ میلیارد تومان کارت هدیه و سایر کمک های دیگر میان ولی نعمتان توزیع شده و این اقدامات همچنان ادامه خواهند داشت.

زهرایی خاطرنشان کرد: این کمک ها توسط ملت شریف ایران در حالی انجام شده که دشمنان این ملت به اصطلاح خودشان فلج کننده ترین تحریم ها را علیه ایران اسلامی اعمال کردند و ملت ایران نشان دادند هر تهدیدی را می توانند به فرصت تبدیل کنند.

وی افزود: ملت ایران در طول این سال ها جنگ اراده ها را به خوبی درک کردند و توانستند با اراده های پولادین نقشه های دشمنان نقش بر آب کنند.

رئیس سازمان بسیج سازندگی اظهار داشت: امروز مدل رفتار ملت ایران که همان تفکر و روحیه بسیجی است در سایر ملت ها و کشورها الگوبرداری می شود و همان گونه که ملت ایران با ایستادگی خود جبهه مقاومت را در سایر کشورها تشکیل داد امروز به دنبال جبهه سازی خدمت رسانی و محرومیت زدایی در جهان اسلام است.

زهرایی ادامه داد: امروز برای بسیجیان نقش آفرینی در جبهه خدمت رسانی به مردم به مثابه همان نقش آفریدن در جبهه مقاومت است و هرکدام را برای خود عبادت می دانند.

وی تصریح کرد: ملت ایران در طول این سال ها نشان داده اند قدردان بسیج و بسیجیان هستند و امروز ملت ایران به سرمایه عظیمی همچون بسیج افتخار می کنند.

رئیس سازمان بسیج سازندگی کشور بیان کرد: امروز با توجه به شیوع گسترده بیماری کرونا نیاز است همچون مرحله اول و دوم اقدامات و خدمات گسترده را تکرار کنیم تا آسیب های مردم کاهش یابد و زودتر از شر این ویروس منحوس خلاص شویم.


معیشت


ب
نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :