Index
ورود کاربر
Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 124744
تاریخ انتشار : 12 فروردین 1388 15:57
تعداد مشاهدات : 256

جمهوری اسلامی توانست کارآمدی دین در اداره جامعه را به اثبات برساند

جمهوری اسلامی توانست کارآمدی دین را در اداره جامعه به همگان ثابت کند و وجود این نظام مقدس پایه های استکبار و ابر قدرتها را در جهان سست کرد. حجت الاسلام سیدکاظم اشکوری گفت: جمهوری اسلامی توانست کارآمدی دین را در اداره جامعه به همگان ثابت کند و وجود این نظام مقدس پایه های استکبار و ابر قدرتها را در جهان سست کرد.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان گیلان و امام جمعه موقت رشت عصر چهارشنبه در جمع مردم رشت با گرامیداشت روز 12 فروردین، اظهار داشت: روز جمهوری اسلامی، روز وحدت ملی ملت ایران اسلامی است که همه با یک هدف و شکست شیطان بزرگ به رهبری امام (ره) به صحنه آمدند و ندای آزادی خواهی و استقلال طلبی را سر دادند.

وی خاطرنشان کرد: امروز نیز ملت برای حفظ دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی و شعارهای محوری آن آماده اند و همیشه در صحنه حضوری اثر گذار و قوی هستند. امام جمعه موقت رشت دوازدهم فروردین را از شورانگیزترین و آموزنده ترین صفحات تاریخ انقلاب اسلامی دانست و افزود: در این روز ملت فداکار، بیدار و مجاهد ایران اسلامی در همه پرسی خیره کننده با انتخاب جمهوری اسلامی، دشمنان را مایوس کردند.

اشکوری عنوان کرد: دوازدهم فروردین ماه روزی است که مردم ایران با انتخاب آگاهانه خود با رهبری حکیمانه بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) به سالها نظام استعمار و استبداد خاتمه داده و قاطعانه استقرار نظام مقدس جمهوری اسلامی را خواستار شدند. مدیرکل اوقاف گیلان با یادآوری حضور حداکثری مردم در پای صندوق های رای بیش از 98 درصد مردم به جمهوری اسلامی در 12 فروردین ماه 1358 و ادامه داد: 12 فروردین یک تحول بزرگ در تاریخ کشورمان پس از پیروزی انقلاب اسلامی است که زمینه ساز اقتدار و نقش تعیین کننده انقلاب اسلامی در منطقه خاورمیانه و جهان شده است.


* خبرگزاری مهر


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :