Index
Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 157921
تاریخ انتشار : 26 آبان 1390 11:30
تعداد بازدید : 459

در جشنواره معرفی بهترین‌های دریایی جهان

جایزه كشتیرانی برتر جهان به شركت ملی نفتكش ایران اعطا شد

جایزه جشنواره معرفی بهترین های دریایی جهان، به شرکت ملی نفتکش ایران اعطا شد.
جشنواره معرفی بهترین های دریایی جهان روز چهارشنبه در موسسه دریایی لویدز در دبی برگزار و جایزه "کشتیرانی برتر جهان" به شرکت ملی نفتکش ایران اعطا شد.

محمد سوری رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت ملی نفتکش ایران این جایزه را به نمایندگی از این شرکت دریافت کرد. این جایزه به دلیل حضور درخشان ناوگان شرکت ملی نفتکش ایران در سال 2011 در بازارهای جهانی، رعایت استانداردهای سطح بالای حفظ محیط زیست و ایمنی در دریا، اعمال بالاترین استانداردهای فنی عملیاتی و داشتن بهترین کارکرد در همه بازرسی های ناوگان توسط بازرسان ویژه بین المللی و همچنین شرکت های بزرگ نفتی جهان به این شرکت اعطا شده است.

 شرکت ملی نفتکش ایران به رغم بحران های اقتصادی جهانی و کمبود درآمدهای کشتیرانی ها که سبب افت هزینه های نگهداری و تعمیر و به طور کلی مسائل کیفیت فنی در سطح ناوگان های جهان شده، هیچ گونه کوتاهی در نگهداری ناوگان خود نداشته که یکی از بزرگترین نکات روشن در مدیریت بهینه ناوگان این شرکت در سال 2011 بوده است.

این موضوع در این جشنواره هم مورد توجه قرار گرفت. همچنین در این جشنواره ناوگان شرکت ملی نفتکش ایران در میان سه شرکت برتر نامزد دریافت جایزه ایمنی ناوگان معرفی شد. شرکت ملی نفتکش ایران در پنج سال اخیر 12 جایزه دریایی مختلف را از موسسه های مختلف دریایی دریافت کرده و در عملیات کشتیرانی جهانی کارنامه درخشانی از خود به جای گذاشته است. موسسه لویدز هر سال ضمن بررسی بهترین های فعالیت های کشتیرانی ، جشنواره دریایی برگزار می کند و در این جشنواره بهترین های سال این حوزه معرفی می شوند.*  شبکه اطلاع رسانی جامعه دریایی ایران (مانا)


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :