Index
Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 163155
تاریخ انتشار : 31 مرداد 1391 16:38
تعداد بازدید : 460

جایزه جهانی كیفیت به یك شركت ایرانی تعلق گرفت

این جایزه براساس بررسی و آرای كمیته داوران سقراط متشكل از شخصیت های برجسته 23 كشور دنیا به یك شركت ایرانی تعلق گرفته است.
رییس خانه صنعت كاران ایران گفت: جایزه جهانی كیفیت محصول و مدیریت برای اولین بار به یك شركت ایرانی تعلق گرفت.

محمد موسوی همچنین گفت: با سفر جان نیتینگ مدیركل مجمع كسب و كار اروپا به همراه معاون خود به ایران جایزه جهانی كیفیت محصول و مدیریت این مجمع اروپایی به شركت ایرانی ایحاگستر شمال اعطا می شود. وی افزود: مدیر كل مجمع كسب و كار اروپا امروز وارد ایران شده است .

رییس خانه صنعت كاران ایران اظهار داشت : این جایزه براساس بررسی و آرای كمیته داوران سقراط متشكل از شخصیت های برجسته 23 كشور دنیا برای اولین بار به یك شركت ایرانی تعلق گرفته است.

وی ادامه داد: این سفر با هدف كمك به توسعه اقتصادی و هماهنگی بیشتر بین بنگاه های اقتصادی و كارآفرین ایرانی با استانداردهای بین المللی، برای پیوستن به سازمان جهانی تجارت (WTO) صورت گرفته است.

موسوی با اشاره به اینكه حضور مدیركل مجمع كسب وكار اروپا در ایران می تواند نقطه عطفی در صنعت و تجارت كشور باشد، تصریح كرد: این حضور سندی بر اثبات لیاقت و تلاش صنعتگران ایرانی در صحنه نبرد نابرابر اقتصادی است.

موسوی افزود: اعضای مجمع كسب و كار اروپا در سفر خود به ایران در یك هم اندیشی تجاری با حضور مسئولان اقتصادی و صنعتی كشور به تبادل نظر خواهند پرداخت و از یكی از بزرگترین كارخانجات صنعت چاپ كشور بازدید خواهند كرد.* خبرگزاری ایرنا


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :