Index
Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 166949
تاریخ انتشار : 26 بهمن 1391 19:10
تعداد بازدید : 254

بهره برداری از 5 طرح خدماتی و عمرانی در هشترود

پنج طرح خدماتی و عمرانی در هشترود به بهره برداری رسید.
با حضور معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی، پنج طرح خدماتی و عمرانی بعدازظهر امروز در هشترود به بهره برداری رسید.  این طرح ها شامل پروژه «عزیزکندی» و «دامناب» بود که به طول هفت کیلومتر و با هزینه ای بالغ بر 900 میلیون تومان به بهره برداری رسید که با افتتاح این جاده، ورود و خروج مسافران به آزادراه پیامبر اعظم (ص) میسر می شود.
 بهسازی 587 واحد مسکن روستایی نیز به صورت نمادین در روستای «خورجستان» به ارزش 14 میلیارد و 700 میلیون تومان افتتاح شده و مورد بهره برداری قرار گرفت. افتتاح و بهره برداری از هفت طرح عمرانی و خدماتی شهرداری به ارزش یک میلیارد و 110 میلیون تومان نیز شامل سالن چند منظوره، ساختمان آتش نشانی، تکمیل و تجهیز بوستان قمر بنی هاشم، سیل بند حاشیه رودخانه شهر چایی، جدول گذاری و کفپوش و آسفالت خیابان بود.
کلنگ تصفیه خانه فاضلاب شهر هشترود نیز با هزینه ای بالغ بر 8 میلیارد تومان به زمین زده شد. همچنین با حضور معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی، مدیران کل و مسئولان شهرستانی همزمان با افتتاح طرح های روستایی کل کشور با حضور رئیس جمهور، پروژه گازرسانی به هفت روستای هشترود با هزینه ای بالغ بر دو میلیارد تومان به صورت نمادین در روستای «خواجه غور» به بهره برداری رسید.*خبر گزاری فارس


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :