Index
ورود کاربر
Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 175259
تاریخ انتشار : 7 مهر 1393 17:21
تعداد مشاهدات : 230

عزت الله اکبری به مدال نقره رسید

ملی پوش کشتی آزاد ایران با شکست در دیدار فینال وزن 74 کیلوگرم به مدال نقره هفدهمین دوره بازیهای آسیایی دست پیدا کرد.  
عزت الله اکبری در فینال وزن 74 کیلوگرم کشتی آزاد بازیهای آسیایی اینچئون به مصاف "قربان اف" دارنده مدال برنز جهان و قهرمان آسیا از ازبکستان رفت و در نهایت با نتیجه 3 بر 2 نتیجه را به حریف واگذار کرد و به مدال نقره رسید.

پیش از این مسعود اسماعیل پور و رضا یزدانی در اوزان 61 و 97 کیلوگرم صاحب مدال طلای رقابتهای کشتی آزاد بازیهای آسیایی شده بودند. اکبری در دور اول مسابقات کشتی بازیهای آسیایی با قرعه استراحت روبرو شد و در دور دوم به راحتی حریفی از پاکستان را 10 بر صفر در هم شکست.

اکبری در نیمه نهایی نیز توانست در یک کشتی حساس و پایاپای "لس سان کیو" از کره جنوبی را با نتیجه 4 بر 3 شکست دهد و راهی فینال شود. مدال آوران ایران در هفدهمین دوره بازی های آسیایی: مدال طلا: نجمه خدمتی (تیراندازی)، محسن محمدسیفی (ووشو)، محسن شادی (روئینگ - قایقرانی)، محمد دانشور (کایرین - دوچرخه سواری)، بهداد سلیمی (وزنه برداری)، اسماعیل عبادی (تیراندازی با کمان)، رضا یزدانی(کشتی آزاد)، مسعود اسماعیل پور (کشتی آزاد) مدال نقره: نرجس امام قلی نژاد (تیراندازی)، الهه منصوریان (ووشو)، تیم تیراندازی تفنگ بادی 10 متر بانوان، حمیدرضا لادور (ووشو)، تیم ملی شمشیربازی اسلحه سابر، کیانوش رستمی (وزنه برداری)، لیلا رجبی (پرتاب وزنه)، آروین معظمی گودرزی(دوچرخه سواری)، احمدرضا طالبیان (کایاک تک نفره قایقرانی) و علی آقامیرزایی و سعید فضل الله (کایاک قایقرانی)، عزت الله اکبری(کشتی آزاد) مدال برنز: سجاد عباسی (ووشو)، تیم روئینگ چهار نفره بانوان، سولماز عباسی (روئینگ - قایقرانی)، تیم روئینگ دو نفره مردان، تیم کامپوند مردان، حسین عسگری (دوچرخه سواری)، آرزو حکیمی( کایاک تک نفره قایقرانی)، عادل مجللی(کانو قایقرانی). هفدهمین دوره بازی های آسیایی از 28 شهریور در اینچئون کره جنوبی آغاز شده و تا 12 مهرماه ادامه پیدا می کند. در این دوره از مسابقات 9501 ورزشکار از 45 کشور آسیایی در 36 رشته با یکدیگر به رقابت خواهند پرداخت. کاروان ورزش ایران نیز با 282 ورزشکار شامل 224 ورزشکار مرد و 58 ورزشکار زن در این دوره از مسابقات شرکت کرده است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :