Index
Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 181896
تاریخ انتشار : 20 اردیبهشت 1395 9:16
تعداد بازدید : 222

تولید روزانه 25 هزار بشکه میعانات گازی در پالایشگاه جم

مدیرعامل پالایشگاه فجر جم از تولید روزانه 25 هزار بشکه میعانات گازی در پالایشگاه جم خبر داد.

هادی هاشم زاده فرهنگ امروز در گفت وگو با خبرنگار فارس در جم اظهار داشت: نقش پالایشگاه فجر جم در تامین سبد انرژی کشور غیر قابل انکار است و در یکسال اخیر شاهد اقدامات موثری در مجموعه پالایشگاه به ویژه در تولید محصولات مختلف بوده ایم.

وی افزود: بدون تردید با توجه به نامگذاری امسال به نام سال " اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل"، وظیفه پالایشگاه فجر جم بسیار حساس و تاثیرگذار است و امیدواریم در انجام وظایف محوله به توفیق لازم برسیم.

مدیرعامل پالایشگاه فجر جم خاطر نشان کرد: اجرای پروژه های متعدد عمرانی در این پالایشگاه و افزایش امکانات و تجهیزات مورد نیاز برای تولید حداکثری در دستور کار قرار دارد و امیدوار هستیم به گونه ای عمل کنیم که روند تولید پالایشگاه بدون کوچکترین وقفه با شتاب بسیار خوبی تداوم یابد.

هاشم زاده فرهنگ تصریح کرد: در یکسال اخیر در زمینه تولید گاز به رکورد بسیار خوبی رسیدیم و حدود 26 میلیارد متر مکعب گاز در این پالایشگاه تولید و به شبکه سراسری گاز ارسال شد.

وی از تولید روزانه 25 هزار بشکه میعانات گازی در پالایشگاه جم خبر داد و ابراز داشت: در حال حاضر روزانه حدود 25 هزار بشکه میعانات گازی در پالایشگاه فجر جم تولید و به شبکه ارسال می شود و طی یکسال اخیر بیش از 9 میلیون بشکه میعانات گازی از این پالایشگاه ارسال شده است.

مدیرعامل پالایشگاه جم یادآور شد: حمایت از محیط پیرامونی نیز از مهم ترین اولویت های پالایشگاه فجر جم است و بحمدالله تاکنون در راستای حمایت از شهرها و روستاهای اطراف عملکرد مطلوبی داشته ایم و به توفیقات خوبی رسیده ایم که رضایتمندی مردم را نیز در پی داشته است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :