Index
Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 181897
تاریخ انتشار : 20 اردیبهشت 1395 9:18
تعداد بازدید : 184

تولید 20 هزار تن محصول گلخانه ای در اراضی استان بوشهر

مدیر کل جهاد کشاورزی استان بوشهر از تولید 20 هزار تن محصول گلخانه ای در استان بوشهر خبر داد.

محمدتقی منوچهری امروز در گفت وگو با خبرنگار فارس در دشتستان اظهار داشت: سازمان جهاد کشاورزی استان بوشهر در شهرستان های 10 گانه استان در راستای بهبود تولیدات زراعی و باغی اهتمام جدی دارد و امسال برنامه ریزی بسیار خوبی انجام داده ایم.

وی افزود: برداشت گندم از مزارع و اراضی کشاورزی دشتستان و سایر شهرستان ها به اتمام رسیده و بر اساس آمارهای موجود در سال جاری بیش از 90 هزار تن گندم از اراضی کشاورزی استان برداشت شده است.

مدیر کل جهاد کشاورزی استان بوشهر خاطر نشان کرد: در سال اقتصاد مقاومتی، حمایت از تولیدکنندگان داخلی و تقویت این عزیزان در دستور کار مسئولان قرار گرفته و سازمان جهاد کشاورزی و وزارت جهاد نیز در این مسیر چندین برنامه اجرایی می کند.

منوچهری تصریح کرد: بخش عظیمی از جمعیت استان بوشهر در بخش کشاورزی و فعالیت های زیر مجموعه این سازمان اشتغال دارند و بخش زیادی از خانواده ها در استان بوشهر از طریق کشاورزی ارتزاق می کنند که برای بهبود معیشت کشاورزان از هیچ تلاشی فروگذار نخواهیم کرد.

وی ابراز داشت: حمایت از تولیدات گلخانه ای در سال جاری مورد توجه مسئولان جهاد کشاورزی استان قرار دارد و این مهم موجبات افزایش کمی و کیفی تولید و کاهش چشمگیر مصرف آب می شود.

مدیر کل جهاد کشاورزی استان بوشهر از تولید 20 هزار تن محصول گلخانه ای در استان بوشهر خبر داد و افزود: در یک سال اخیر بیش از 19 هزار و 991 تن محصولات گلخانه ای در استان بوشهر تولید شده است که امسال این میزان افزایش خواهد یافت.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :