Index
Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 182092
تاریخ انتشار : 22 اردیبهشت 1395 9:20
تعداد بازدید : 243

بیداری اسلامی از ثمرات انقلاب اسلامی است

پیام ایران این است که امام خمینی(ره) با بیدارکردن مردم، در مقابل قدرت های استبدادی و استکبار ایستاد و امروز ایران بسیار قدرتمند در برابر استکبار قرار گرفته و این بیداری اسلامی است که به تونس، مصر، یمن، اردن و تمام کشورهای دنیا رسید، اما دشمنان احساس خطر کردند و خواستند آن را بی اثر کنند.
استاد حوزه علمیه از مردم پاکستان خواست که در راه استقلال و عظمت اسلام گام بردارند و در برابر آمریکا، انگلیس و وهابیت خضوع نکنند.

به گزارش رسا، آیت الله حسین نوری همدانی روز گذشته در دیدار برخی از طلاب و اساتید شیعه و سنی حوزه و دانشگاه پاکستان به نقش برخی از حکومت ها در دلبسته شدن به دشمنان اشاره کرد و یادآور شد: مسلمانان به جای اینکه با کفار، منافقین و صهیونیسم مبارزه کنند، به تدریج زیر سیطره اینها قرار گرفتند که یکی از این ممالک، پاکستان است؛ مردم پاکستان قبل از انقلاب نسبت به اسلام وفادارتر بودند و توجه بیشتری داشتند که بعدها حکومت هایی به وجود آمد که به استکبار، وهابیت و آمریکا دلبستگی داشتند و بتدریج از آن چیزی که اسلام و انقلاب می خواست، جدا شد.
وی گفت: متأسفانه آمریکا با هواپیماهای بدون سرنشین، پاکستان را می کوبد و در آنجا وهابیت نفوذ دارد؛ برخی از افراد سرشناس این کشور سرسپرده آمریکا، انگلیس و وهابیت هستند؛ در ایران که انقلاب به وجود آمد، استبداد و استکبار را از ایران قلع و قمع کرد و راهی باز شد که مسلمانان و مستضعفان با هم در مقابل استکبار متحد شوند.
 آیت الله نوری همدانی بیداری اسلامی در کشورها را از ثمرات انقلاب اسلامی ایران دانست و یادآور شد: اگر می خواهید پیام ایران را به پاکستان برسانید، پیام ایران این است که امام خمینی(ره) با بیدارکردن مردم، در مقابل قدرت های استبدادی و استکبار ایستاد و امروز ایران بسیار قدرتمند در برابر استکبار قرار گرفته و این بیداری اسلامی است که به تونس، مصر، یمن، اردن و تمام کشورهای دنیا رسید، اما دشمنان احساس خطر کردند و خواستند آن را بی اثر کنند.
این مرجع تقلید خاطرنشان کرد: انتظار ما از برادران محترم پاکستانی که مؤمن، معتقد و باسواد هستند، این است که در راه استقلال و عظمت اسلام گام بردارند و در برابر آمریکا، انگلیس و وهابیت خضوع نکنند.
 وی با بی نظیر خواندن امنیت ایران در جهان گفت: امنیتی که در ایران است، در هیچ مملکتی وجود ندارد؛ چرا که مردمی مؤمن، مسلمانان، متحد و مقاوم در ایران وجود دارد و اگر با هم اینطور باشیم، میدانی برای صهیونیست ها و وهابیت نخواهد ماند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :