Index
ورود کاربر
Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 182674
تاریخ انتشار : 29 اردیبهشت 1395 12:33
تعداد مشاهدات : 363

خط تولید «تو اکریلیک» کارخانه اکریلتاب بهشهر افتتاح شد

خط تولید تو اکریلیک تولید کننده نخ فرش در کارخانه اکریلتاب بهشهر افتتاح شد.

صبح امروز با حضور استاندار مازندران و هیأت همراه، خط تولید «تو اکریلیک» با هدف رونق بیشتر بازار تولید و فروش محصولات در کارخانه اکریلتاب این شهرستان، افتتاح شد.

به گفته مدیر کارخانه اکریلتاب بهشهر، این مجموعه تولیدی در سال 52 تأسیس و از سال 48 با خط تولید انواع نخ های تریکو و کاموا فعالیت های خود را با 478 نیروی استخدامی آغاز کرد.

محمدجعفر جعفرزاده با بیان اینکه در سال 82 ـ 83 حدود 300 نیروی استخدامی بازنشسته شدند و کارخانه اکریلتاب نوسازی و در تمام خط تولید کارخانه ماشین‎آلات جدید و به روز نصب شد، اظهار کرد: بقیه نیروهای استخدامی نیز به مرور زمان بازنشسته و نیروهای جدید جایگزین شدند.

وی ادامه داد: در حال حاضر خط تولید تو رنگ کنی جدید که برای رنگرزی تو اکریلیک استفاده و در تولید نخ فرش کاربرد دارد، با ظرفیت تولید روزانه 24 تن نخ برای ورود 80 نیروی جدید آماده شده و به‎زودی تعداد افراد شاغل در خطوط تولید به 100 به 180 افزایش می‎یابد.

مدیر کارخانه اکریلتاب بهشهر گفت: در گذشته از تاپس (فیبر) اکریلیک استفاده می کردیم، اما از سال 83 تو اکریلیک وارد خط تولید شد که 30 سنت یورویی بین تاپس و تو فاصله قیمتی وجود داشت.

جعفرزاده بیان کرد: اکنون با خط تولید جدید یعنی تولید تاپس رنگی که 35 سنت یورویی تأثیر قیمت داشته است، در مجموع بیش از 700 هزار یورو صرفه جویی ارزی عاید کشور شده است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :