Index
Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 182714
تاریخ انتشار : 30 اردیبهشت 1395 10:26
تعداد بازدید : 204

ایران در سایه درایت رهبری امن ترین کشور جهان است

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی مازندران در دیدار با جانباز بابلسری گفت: ایران در سایه درایت رهبری امن ترین کشور جهان است.

مهدی باقری با بیان اینکه جانبازان ما نماد صبر و استقامت هستند، اظهار کرد: یاد رشادت های عزیزان ما در دوران هشت سال دفاع مقدس در خاطر من تداعی پیدا کرد و با این تداعی به اتفاق همکاران عزیزم به خدمت این جانباز مدافع حرم رسیدیم.

وی با بیان اینکه کشور ما در سایه درایت رهبری امن ترین کشور جهان است، افزود: بی تردید، بیان عظمت و زیبایی کار شهدای مدافع حرم کاری بس دشوار است، زیرا هیچ کس نمی تواند ارزش و اهمیت کار این شهدا را که برای حفظ و حراست از آرمان ها و مبانی اعتقادی و دینی ما فداکاری می کنند و برای صیانت از حرم حضرت زینب (س) و نمادهای اعتقادی و مذهبی راستین ما تا پای جان ایستاده اند، نادیده بگیرد.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی مازندران با بیان اینکه این دیدار خاطره ای به یادماندنی برای من است، تصریح کرد:  این دیدارها بهانه ای برای پاسداشت مقام و قدردانی از رشادت ها و تلاش های این عزیزان است تا ضمن تقدیر و تشکر از زحمات آنها، همدردی و هم رزمی خود را نسبت به این عزیزان ابراز کنیم.

باقری خاطرنشان کرد: آنچه در این دیدار باعث حیرت و تعجب من شده بلندی طبع خانواده این عزیز است، خانواده ای که پا به پای این جانباز نه تنها مشوقش بودند بلکه دعا می کردند ایشان بعد از سلامت دوباره به دفاع از دین و امنیت کشور برگردد.

وی با بیان اینکه یکی از اقداماتی که در دستور کار داریم دیدار با جانبازان و خانواده شهدای این عرصه است، گفت: امروز پلیس در کنار همه هم رزمان خود آماده دفاع از حقوق همه مسلمانان و حفظ امنیت در داخل و خارج کشور است.


* خبرگزاری فارس


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :