Index
Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 182877
تاریخ انتشار : 3 خرداد 1395 8:44
تعداد بازدید : 214

افتتاح اولين خط توليد اتوبوس فرودگاهي

افتتاح اولین خط تولید اتوبوس فرودگاهی استاندارد خاورمیانه در نجف آباد افتتاح شد.  رسول زرگرپور در مراسم بهره برداری از خط تولید اتوبوس فرودگاهی در کارخانه پیشرو دیزل نجف آباد، با اشاره به وضعیت اشتغال استان اظهار داشت: در 2 سال گذشته تمام تلاش مدیریت استان بر این بود که اشتغال موجود حفظ شود.

استاندار اصفهان به نامگذاری امسال از سوی مقام معظم رهبری اشاره کرد و افزود: اقتصاد مقاومتی از دیدگاه رهبر انقلاب در قالب 5 محور دانش بنیانی، درون زایی، مردم محوری، برون نگری و عدالت محوری استوار است.

وی خاطرنشان کرد: دولت تلاش می کند که بتواند بسترهای لازم برای تحقق اقتصاد مقاوتی را فراهم و آن را عملی کند و استانداری به عنوان نماینده دولت، مجری مصوبات اقتصاد مقاومتی در اصفهان و پیگیری اجرایی کردن این مصوبات خواهد بود.

زرگرپور با اشاره به اینکه مجریان اقتصاد مقاومتی باید از تولیدات داخلی حمایت کنند، اظهار داشت: باید تلاش کنیم که خدشه ای به تولید کارخانه ها وارد نشود و اگر به اقتصاد مقاومتی اعتقاد داریم باید مدیران و سایر مردم به سمت خرید محصولات خارجی نروند.

وی به ظرفیت تولیدی داخل استان نیز اشاره کرد و افزود: وظیفه داریم در مرحله نخست از تولیدات استان و در مرحله بعد از تولیدات سایر استان ها استفاده کنیم، بنابراین من به عنوان استاندار اصفهان اجازه نخواهم داد در این استان حتی یک دستگاه اتوبوس خارجی خریداری شود.

استاندار اصفهان یادآور شد: در حال حاضر فضا برای افزایش تولیدات فراهم شده است و خوشبختانه این شرکت توانسته یک سبد کامل از خودروهای جمعی با استانداردهای لازم را تولید کند و هیچگونه بهانه ای برای استفاده از اتوبوس های خارجی در داخل کشور وجود ندارد.

وی خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه این شرکت براساس استانداردهای یورویی و اروپایی محصولات خود را تولید می کند، شهرداران استان و سازمان حمل و نقل جاده ای که با اتوبوس های درون شهری و برون شهری سر و کار دارند، باید در راستای شعار اقتصاد مقاومتی و حمایت از تولیدات داخلی از محصولات این شرکت استفاده کنند.* خبرگزاری تسنیم


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :