Index
Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 183602
تاریخ انتشار : 11 خرداد 1395 15:12
تعداد بازدید : 383

بانوی بسیجی با تولید محصولات فریزری 25 نفر را صاحب شغل کرد

بانو خوش نظر همسر جانباز حسن خوش نظر با تولید محصولات فریزری توانسته 25 بانوی نیازمند را مشغول کار و صاحب پیشه کند.

 وی یکی از خیرین بسیجی اهل شهرری است که توانسته با استفاده از ظرفیت پایگاه مقاومت بسیج با تولید محصولات فریزری و سبزیجات 25 خانواده را از نگرانی فقر و بیکاری نجات دهد. بانو خوش نظر می گوید: ما با فعالیت گروهی ماهانه یک تن از انواع سبزیجات، ترشیجات، باقالی و قوره را بسته بندی و به اطرافیان به صورت تعاونی عرضه می نماییم و از طریق این کار علاوه بر برداشت سود، برای دیگران نیز مفید می باشیم.
وی همچنین اضافه می کند: با کسر دستمزد کارگران و سایر هزینه ها حدودا یک میلیون تومان در ماه سود عاید من می شود که این پول را صرف کمک به 110 خانواده تحت پوشش پایگاه بسیج می کنم.
وی انگیزه خود را از این تلاش در وهله اول کمک به اقتصاد کشور، اطاعت از فرامین رهبری جهت فقرزدایی از جامعه، همیاری به افراد نیازمند اعلام می کند و می افزاید: تولید محصولات فریزری و سبزیجات می تواند در منزل و در محیطی بهداشتی با کمترین سرمایه صورت پذیرد و در ضمن از مشاغل خانگی نیز محسوب شود، لذا من و دوستانم با این عمل علاوه بر اینکه به اقتصاد کشور و خانواده کمک می کنیم مشت محکمی بر دهان کسانی می زنیم که فقط به فکر واردات هستند. بانو خوش نظر همچنین با شناسایی بازار عرضه محصولات خود به سایر بانوان پیشنهاد می کند و می گوید: استفاده از بسته بندی های مصرفی سبزیجات در اندازه کوچک با افزایش فروشگاه های زنجیره ای و سوپرمارکت ها برای خرده فروشی رشد چشمگیری داشته است، در ضمن خشک کردن سبزیجات و بسته بندی آنها ماندگاری بیشتر محصول و باعث استفاده بهینه می گردد. وی همچنین به بانوان توصیه می کند که اگر مایلید در این زمینه فعالیت کنید، بدانید که کاربردی ترین بسته بندی در عرضه سبزیجات به علت ارزانی قیمت، سهولت پر شدن و سهولت دوخت کیسه های نایلونی هستند.
همسر وی به دلیل بیماری و جانبازی در منزل به سر می برد که او نیز در این عرصه کمک های فراوانی به خانم خوش نظر، ارائه می کند.
* روزنامه کیهان


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :