Index
Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 183698
تاریخ انتشار : 12 خرداد 1395 14:12
تعداد بازدید : 512

هفت طرح اقتصادی در آذربایجان غربی افتتاح شد

هفت طرح اقتصادی با حضور وزرا و معاونان رئیس جمهور در بیست و هشتمین سفر استانی هیئت دولت ، در آذربایجان غربی افتتاح شد.


در نخستین روز سفر هیئت دولت به آذربایجان غربی، هفت طرح اقتصادی توسط وزیران و معاونان رئیس جمهور در مناطق مختلف استان به بهره برداری رسید.
معاونان رئیس جمهور با حضور در شهرستان های مختلف آذربایجان غربی طرح های مختلف اقتصادی و عمرانی را افتتاح و در جلسه شورای اداری شهرستان ها شرکت کردند.
با حضور نظری، معاون توسعه روستایی و مناطق محروم رئیس جمهور در شهرستان های بوکان، تکاب و شاهین دژ موانع توسعه این شهرستان ها بررسی و مرکز تصویر برداری بیمارستان شهید قلی پور بوکان با 100 میلیارد ریال هزینه به بهره برداری رسید.
در سفر هاشمی وزیر بهداشت و درمان به خوی، مشکلات و نارسایی های بخش بهداشت بررسی و مرکز پیشرفته تصویر برداری بهداشت و درمان این شهرستان در 600 متر زیربنا با 57 میلیارد ریال  هزینه افتتاح شد.
خانم مولاوردی معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده نیز با سفر به چایپاره در جریان مشکلات و طرح های نیمه تمام این شهرستان قرار گرفت و در این سفر، سالن  کشتی چایپاره با 5 میلیارد و 800 میلیون ریال هزینه به بهره برداری رسید.
در چالدران هم ،سد مخزنی بابا احمد با حضور آقای فانی، وزیر آموزش و پرورش با 160 میلیارد ریال  هزینه افتتاح شد.
با حضور معاون امور مجلس رئیس جمهور، حجت الاسلام انصاری در اشنویه نیز کارخانه تولید خوراک دام و طیور با ظرفیت تولید 150 تن در روز و با هزینه 60 میلیارد ریال افتتاح شد.
خانم ابتکار ، معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست کشور با حضور در شهرستان سلماس راه روستایی به طول  هفت کیلومتر و ساختمان هتل آتای این شهرستان را با  108 میلیارد ریال هزینه افتتاح کرد.

بنا به اعلام استانداری آذربایجان غربی، رئیس جمهور در روز دوم سفر، با حضور در محل مجتمع پتروشیمی مهاباد، ضمن افتتاح این طرح دستور افتتاح همزمان چندین طرح در نقاط مختلف استان و شهرستان ها را صادر می کنند.
آقای روحانی به همراه هیئت دولت، صبح امروز وارد آذربایجان غربی شد و مورد استقبال مردم و مسئولان استان قرار گرفت. 
در سفر 2 روزه رئیس جمهور به آذربایجان غربی، 284 طرح اقتصادی با اعتبار 1502 میلیارد تومان و 57 طرح عمرانی با اعتبار 577 میلیارد تومان به بهره برداری می رسد.




* خبرگزاری صدا و سیما





نظر شما



نمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :