Index
Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 183840
تاریخ انتشار : 16 خرداد 1395 11:57
تعداد بازدید : 1446

رقابت‌های کشتی ساحلی جوانان قهرمانی جهان در شهر ساحلی فازانا کرواسی

ایران قهرمان مسابقات کشتی ساحلی جوانان جهان شد

تیم کشتی ساحلی جوانان ایران با کسب ۳ مدال طلا قهرمان مسابقات جهانی رومانی شد.

رقابت های کشتی ساحلی جوانان قهرمانی جهان روز گذشته (شنبه) در شهر ساحلی فازانا کرواسی برگزار شد که در پایان تیم ایران که با 3 نماینده (از 4 نماینده) در این رقابت ها حاضر شده بود توسط رضا آقاجانی، پیمان حیدری و محسن سیر به مدال طلا رسید و عنوان قهرمانی را نیز از آن خود کرد. تیم های کرواسی و یونان نیز به ترتیب دوم و سوم شدند.

* نتایج کشتی گیران کشورمان در این رقابت ها به شرح زیر است:

رضا آقاجانی نماینده وزن 70 کیلوگرم در کشتی نخست گیراگوس ستویریادیس از یونان را با نتیجه 3 بر صفر شکست داد. آقاجانی در مبارزه دوم نیز سیلوین واسیل استویسا از رومانی را 3 بر صفر مغلوب کرد و به فینال راه یافت. وی در دیدار فینال نیز از سد کشتی گیری از استونی گذشت و صاحب مدال طلا شد.

پیمان حیدری کشتی گیر وزن 80 کیلو گرم ایران در دیدار اول کریستین فابیانا از نروژ را در کمتر از 30 ثانیه با امتیاز 3 بر صفر مغلوب کرد. حیدری در  مبارزه دوم اسکورس مارکو از کرواسی را نیز در کمتر از 30 ثانیه شکست داد و راهی دیدار پایانی شد. حیدری در دیدار فینال با شکست حریف نروژی قهرمان شد.

محسن سیر نماینده وزن مثبت 80 کیلوگرم در مبارزه نخست خود کوین آس از استونی را با امتیاز عالی 3 بر صفر شکست داد. وی در کشتی بعد پیتریدیس چریستوس از یونان را 3 بر صفر مغلوب کرد. نماینده کشورمان در مبارزه سوم خود پاپاندوپولوس الکساندروس از یونان را نیز 3 بر صفر شکست داد و به فینال مسابقات راه یافت. وی در دیدار پایانی نیز کشتی گیری از کرواسی را مغلوب کرد و به مدال طلا رسید.

* خبرگزاری فارس


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :