Index
Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 184130
تاریخ انتشار : 19 خرداد 1395 13:4
تعداد بازدید : 411

روژین کائنی، مدیر فروش شرکت ارکید فارمد نانو حیات

برای اولین بار تولید میکروتبلت در ایران انجام شد

این شرکت توانسته اولین مکمل کپسول حاوی میکروتبلت ویتامین D-۳ هزار واحدی را با نام تجاری نانو –D تولید کند.

روژین کائنی، مدیر فروش شرکت ارکید فارمد نانو حیات درباره تولیدات دارویی شرکت نانو حیات گفت: این شرکت توانسته اولین مکمل کپسول حاوی میکروتبلت ویتامین D-3 هزار واحدی را با نام تجاری نانو – دی تولید کند.

وی در خصوص ویژگی های این کپسول گفت: همان طور که می دانید ویتامین D-3 جزو ویتامین هایی است که مصرف روزانه آن اهمیت زیادی دارد و جزو ویتامین هایی می باشد که برای بدن ضروری است. برای مصرف روزانه آن آنچه که در سراسر جهان انجام می شود، این است که ترجیح داده شده هر کس هر مقدار که می تواند آن را در فواصل مختلف مصرف کند؛ به همین دلیل بر آن شدیم تا این کپسول را به شکل میکروتبلت عرضه کنیم.

مدیر فروش شرکت ارکید فارمد نانو حیات با اشاره به اینکه این محصول از اول تا آخر تولید، تولید داخل است، گفت: تکنولوژی میکروتبلت در ایران وجود نداشت و این تکنولوژی برای اولین بار توسط شرکت ما در کشور انجام شد و می توان گفت اولین بار است که در ایران میکروتبلت ها تولید می شود.

وی درباره مزایای میکروتبلت گفت: میکروتبلت ها مزایای مختلفی دارند از جمله آنها می توان به این مسئله اشاره کرد که اگر کسی مشکلی در خوردن و هضم کپسول و قرص داشته باشد، می تواند کپسول نانو – دی را باز کرده و چند میکروتبلت را استفاده کند.

کائنی در ادامه بیان داشت: ما تحت نظر پارک فناوری پردیس در کارخانه این محصول را تولید می کنیم و این نوع شکل دارویی در دنیا تنها شکل دارویی جامد خوراکی است که قابلیت دوزینگ دارد و هر کس به میزان مورد نیاز خود می تواند دز آن را تغییر دهد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: میکروتبلت در دنیا آخرین ابعاد کوچک شونده برای تبلت ها می باشد که ایران توانسته آن را تولید کند و می خواهیم در آینده نزدیک وارد تولید داروهایی براساس تکنولوژی نانو شویم.* خبرگزاری دانشجو


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :