Index
Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 184154
تاریخ انتشار : 20 خرداد 1395 8:55
تعداد بازدید : 303

علی غنائی، رئیس اداره دانشجویان بین المللی دانشگاه فردوسی مشهد

حمایت تحصیلی از دانشجویان خارجی در دانشگاه فردوسی

سومین دوره طرح حمایت تحصیلی- آموزشی دانشجویان غیر ایرانی با هدف بهبود وضعیت تحصیلی و ارتقاء سطح علمی این دانشجویان در دانشگاه فردوسی مشهد برگزار شد.
علی غنائی، رئیس اداره دانشجویان بین المللی دانشگاه فردوسی مشهد گفت: فراهم کردن امکانات آموزشی، فرهنگی و رفاهی مناسب برای دانشجویان غیر ایرانی از ویژگی های مهم یک دانشگاه بین المللی است.

وی افزود: درحال حاضر هزار و ۵۰۰  دانشجوی بین المللی در این دانشگاه تحصیل می کنند که جمعیت این دانشجویان رو به افزایش است.

رئیس اداره دانشجویان بین المللی دانشگاه فردوسی مشهد تاکید کرد: این دانشگاه برای اولین بار در کشور طرح حمایت تحصیلی-آموزشی دانشجویان غیر ایرانی را با هدف بهبود وضعیت تحصیلی و ارتقاء سطح علمی ایشان در سال ۱۳۹۴ اجرا کرد و تا کنون توانسته است سه دوره از این طرح را با موفقیت برگزار کند.

غنایی، ایجاد دفتر نماینده آموزشی دانشجویان بین المللی با هدف رفع مسائل آموزشی دانشجویان خارج و تشکیل شورای آموزشی- پژوهشی دانشجویان غیر ایرانی(استاد – مشاور) در تمامی دانشکده های دانشگاه را از اقدامات مهم دانشگاه فردوسی مشهد در حوزه توجه به دانشجویان غیر ایرانی عنوان کرد. * خبرگزاری مهر


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :