Index
Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 184352
تاریخ انتشار : 23 خرداد 1395 11:30
تعداد بازدید : 981

سردار عزیزالله ملکی فرمانده انتظامی هرمزگان

کشف بیش از 1 تن انواع مواد مخدر در هرمزگان

در راستای مقابله با قاچاقچیان مواد مخدر، ماموران مبارزه با مواد مخدر هرمزگان با همکاری ماموران انتظامی بندرعباس با توقیف چهار دستگاه خودرو، 400 کیلوگرم حشیش و 382 کیلوگرم تریاک کشف و دو متهم را دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی هرمزگان از کشف یک تن و 140 کیلو انواع مواد مخدر در محورهای مواصلاتی استان خبر داد.

 سردار عزیزالله ملکی گفت: در راستای مقابله با قاچاقچیان مواد مخدر، ماموران مبارزه با مواد مخدر هرمزگان با همکاری ماموران انتظامی بندرعباس با توقیف چهار دستگاه خودرو، 400 کیلوگرم حشیش و 382 کیلوگرم تریاک کشف و دو متهم را دستگیر کردند.

وی افزود: همچنین با تلاش ماموران انتظامی شهرستان میناب با توقیف یک دستگاه پژو 405 در بازرسی از آن 244 کیلو تریاک کشف و دو متهم دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی هرمزگان تصریح کرد: ماموران انتظامی شهرستان بستک حین کنترل محورهای مواصلاتی در بازرسی از یک دستگاه پژو 405، 114 کیلوگرم تریاک کشف و دو متهم را در این زمینه دستگیر کردند.

ملکی ضمن قدردانی از مشارکت و همکاری خوب مردمی با پلیس در شناسایی و کشف جرایم از عموم شهروندان و مردم فهیم استان خواست: در صورت مشاهده و برخورد با هرگونه تهیه، توزیع و حمل مواد مخدر، در اسرع وقت از طریق تلفن 110 اطلاع تا در کمترین زمان ممکن نسبت به شناسایی و دستگیری مجرمان و متخلفان اقدام شود.* خبرگزاری فارس


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :