Index
Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 184524
تاریخ انتشار : 26 خرداد 1395 9:24
تعداد بازدید : 1252

وحید حیدری مدیر عامل شرکت دانش بنیان مستقر در پارک علم و فناوری گیلان

دستگاه آنالایزر ایرانی کلر با موفقیت نصب شد

دستگاه آنالایزر ایرانی کلر در بزرگترین تصفیه خانه کشور آذربایجان با موفقیت نصب شد.
دستگاه آنالایزر کلر که محصول یکی از شرکتهای دانش بنیان مستقر در پارک علم و فناوری گیلان است در تصفیه خانه کشور آذربایجان با موفقیت نصب شد.

 این محصول در اولین ایده بازار آب و فاضلاب که توسط شرکت آب و فاضلاب استان تهران و با همکاری دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار شده بود، مقام دوم را کسب کرد.

این محصول پس از ماه ها رایزنی، بررسی و تبادل اطلاعات با وزارت آب و فاضلاب کشور آذربایجان توانست با پشت سر گذاشتن رقیب آلمانی خود، امتیاز فروش و راه اندازی در کشور آذربایجان را به خود اختصاص دهد.

وحید حیدری مدیر عامل این شرکت دانش بنیان گفت: از این محصول بیش از ۹۰ دستگاه در بسیاری از مناطق کشور از جمله نیروگاه اتمی بوشهر، آبفای قم، آبفای گیلان و بسیاری شرکت های تامین و تصفیه آب تهران نصب شده است.

وی عنوان کرد: با حمایت پارک علم و فناوری گیلان و پیگیری های کنسرسیوم صادرات محصولات دانش بنیان توانستیم این دستگاه را در بزرگترین تصفیه خانه کشور آذربایجان بنام جیران باتان که تمامی آب شرب شهر باکو را بر عهده دارد با موفقیت نصب کنیم.

این پژوهشگر با بیان اینکه تمام قطعات این دستگاه توسط مهندسان داخلی طراحی و تولید می شود، گفت: قیمت تمام شده این محصول بسیار کم است و کیفیت بالای آن موجب رقابت پذیری در بازار شده است.* خبرگزاری مهر


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :