Index
Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 184590
تاریخ انتشار : 26 خرداد 1395 14:57
تعداد بازدید : 330

سید اسدالله جولایی مدیر عامل ستاد دیه کشور

جمع آوری بیش از 21 میلیارد ریال در جشن گلریزان

خیران و مسئولان کشوری در بیست و نهمین جشن گلریزان ستاد دیه در مجموع، 21 میلیارد و 200 میلیون ریال را برای آزادی محکومان غیرعمد اهدا کردند.
مدیر عامل ستاد دیه کشور : خیران و مسئولان کشوری در بیست و نهمین جشن گلریزان ستاد دیه در مجموع، 21 میلیارد و 200 میلیون ریال را برای آزادی محکومان غیرعمد اهدا کردند.
سید اسدالله جولایی افزود : در این جشن گلریزان که با حضور دادستان کل کشور، رئیس سازمان زندان ها، نمایندگان مجلس شورای اسلامی و جمعی از مسئولان قضایی، نظامی و خیران تهرانی برگزار شد، در مجموع مدعوان این همایش، 21 میلیارد و 200 میلیون ریال را برای آزادی زندانیان جرایم غیرعمد به ستاد دیه اهدا کردند.
وی گفت: در شب آئین گلریزان نیکوکاران، هرچند مجموع وجوهات جمع آوری شده به  12 میلیارد و 340 میلیون ریال رسید اما مدعوان غایب این جشن تا به امروز با اعزام نماینده خود و یا ارسال فیش بانکی کمک های نقدی مربوط به بیست و نهمین جشن گلریزان این رقم را به بیش از 21 میلیارد ریال افزایش داده اند.
رمضان امسال 3 میلیارد ریال از سوی مقام معظم رهبری، 2 میلیارد و 500 میلیون ریال از جانب رئیس جمهور و روسای قوای قضاییه و مقننه هر کدام 500 میلیون ریال برای استخلاص (رهایی) محکومان تحت حمایت ستاد دیه به حساب این نهاد حمایتی واریز شد.
جولایی افزود : یکی از شیوه های کمک رسانی در مراسم امسال واریز مبالغ اهدایی نیکوکاران از طریق سامانه تلفن همراه بود که از این طریق 21 هزار خیّر با کمک 2 میلیارد و 331 میلیون ریالی خود یاور این نهاد مردمی با هدف  آزادسازی مددجویان واجد شرایط بودند.* خبرگزاری صدا و سیما


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :