Index
ورود کاربر
Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 184611
تاریخ انتشار : 27 خرداد 1395 11:28
تعداد مشاهدات : 495

یاور محمدی، فرماندار هرسین

پروژه های دامپروری و کشاورزی در هرسین افتتاح شد

به مناسبت هفته جهاد کشاورزی در مراسمی 2 پروژه دامپروری و کشاورزی با اعتبار 6 میلیارد و 500 میلیون ریال در هرسین به بهره برداری رسید.

فرماندار هرسین از افتتاح 2 پروژه پرواربندی گوسفند و آبیاری بارانی با اعتبار 6 میلیارد و 500 میلیون ریال در هرسین به مناسبت هفته جهاد کشاورزی خبر داد.

یاور محمدی از بهره برداری از 2 پروژه دامپروری و کشاورزی با اعتبار 6 میلیارد و 500 میلیون ریال در هرسین خبر داد و گفت: به مناسبت هفته جهاد کشاورزی در مراسمی 2 پروژه دامپروری و کشاورزی با اعتبار 6 میلیارد و 500 میلیون ریال در هرسین به بهره برداری رسید.

محمدی با اشاره به اینکه پروژه های مذکور شامل طرح های پرواربندی گوسفند 500 رأسی و آبیاری بارانی از نوع کلاسیک ثابت در سطح 5/14 هکتار و با اعتبار 6 میلیارد و 500 میلیون ریال در شهرستان هرسین بوده است، ادامه داد: احداث این طرح ها اقدامی در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی بوده است.

فرماندار هرسین با بیان اینکه طرح ها و پروژه های اقتصادی یک ظرفیت مهم در راستای توسعه و اشتغال پایدار محسوب می شود، افزود: اعمال مدیریت کلان در تأمین و تهیه مواد اولیه و موردنیاز واحدهای تولیدی و صنعتی از راهبردهای مهم و هدفمند دولت تدبیر و امید برای حمایت از تولیدکنندگان داخلی در راستای رونق اقتصادی است که بازدهی و جذب سرمایه گذاران را به دنبال دارد.

این مسؤول اعمال مدیریت مدرن در عرصه اقتصادی و کیفیت بخشی و شناسایی نقاط ضعف تولیدات داخلی را موجب کاهش آسیب های اقتصادی و مالی بر تولیدکننده و مصرف کننده عنوان کرد و گفت: ظرفیت های خوبی از جمله شهرک صنعتی هرسین در این شهرستان وجود دارد که می تواند در بحث تولید و گسترش واحدهای صنعتی کارساز باشد.



* خبرگزاری فارس


نظر شما



نمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :