Index
Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 184614
تاریخ انتشار : 27 خرداد 1395 11:53
تعداد بازدید : 301

سردار سرتیپ پاسدار حسین اشتری، فرمانده نیروی انتظامی

جزئیات دستگیری گروهک پژاک در مرزهای غربی

شب گذشته با تلاش نیروهای سپاه پاسداران گروهک پژاک در مرزهای غربی متلاشی شد.
فرمانده نیروی انتظامی با اشاره به اینکه مرزهای کشور برای ورود جریان های داعشی و تکفیری ناامن است، گفت: شب گذشته با تلاش نیروهای سپاه پاسداران گروهک پژاک در مرزهای غربی متلاشی شد.

  سردار سرتیپ پاسدار حسین اشتری دقایقی پیش در حاشیه مراسم تودیع و معارفه فرمانده انتظامی مازندران در جمع خبرنگاران اظهار داشت: گروهک پژاک در مرزهای غربی کشور شب گذشته توسط نیروهای سپاه پاسداران شناسایی شد و از اعضای این باند به هلاکت رسیدند. از این گروه تروریستی مقادیر زیادی سلاح و مهمات کشف و ضبط شده است.

فرمانده نیروی انتظامی با اشاره به اینکه مرزداران نیروی انتظامی نیز در تمام مرزهای کشور استقرار دارند، گفت: در روزهای گذشته نیز در درگیری نیروهای انتظامی با یک گروهک تروریستی در خاش 5 نفر به هلاکت رسیدند و یک نفر از نیروهای انتظامی به شهادت رسیده است.

سردار اشتری با بیان اینکه نظم و امنیت مطلوبی در مرزهای کشور وجود دارد، بیان داشت: مرزهای کشور از حیث تجهیزات الکترونیکی و اپتیکی مجهز بوده و برای ورود جریان های ضد انقلاب، داعشی و تکفیری ناامن است و نفوذ گروه های ضدانقلاب در ورودی مرزهای کشور میسر نیست.

وی با اشاره به اجرای طرح های دریا در سواحل مازندران از اوایل تابستان با حضور نیروی انتظامی گفت: با تلاش مسئولان استانی سال گذشته آمار غریق در استان 60 درصد کاهش یافته و مردم و خانواده ها باید در این زمینه اقدام جدی صورت دهند.

فرمانده نیروی انتظامی وضعیت شاخص های امنیتی و اجتماعی مازندران را در سطح مطلوبی عنوان کرد و گفت: نقش مدیریت ارشد استان در ارتقای شاخص های امنیت اجتماعی بسیار مطلوب بوده است.* خبرگزاری تسنیم


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :