Index
Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 185051
تاریخ انتشار : 2 تیر 1395 10:25
تعداد بازدید : 381

عبدالامیر الهاشمی، از رهبران سیاسی بحرین

ایران تنها کشوری است که حامی ملت بحرین است

عبدالامیر الهاشمی: هشدار بی سابقه سردار سلیمانی به رژیم آل خلیفه شهامت مضاعفی را به جامعه بحرین داده است.
 

یکی از رهبران معارض بحرینی تاکید کرد هشدار بی سابقه فرمانده نیروی قدس به آل خلیفه در خصوص تعدی به رهبر شیعیان بحرین، شجاعت و شهامت مضاعفی را به جامعه بحرین داده و روحیه شهادت طلبی و دفاع از سرزمین و مقدسات را در آنها تقویت کرد.

عبدالامیر الهاشمی، از رهبران سیاسی بحرین  گفت: جمهوری اسلامی ایران تنها کشوری است که حامی ملت بحرین است.

وی تصریح کرد: هشدار بی سابقه سردار قاسم سلیمانی فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به رژیم آل خلیفه در خصوص تعدی به شیخ عیسی قاسم رهبر شیعیان بحرین، شجاعت و شهامت مضاعفی را به جامعه بحرین داده و روحیه شهادت طلبی و دفاع از سرزمین و مقدسات را در آنها تقویت کرد.

وی  افزود: رژیم سفاک و نژادپرستانه آل خلیفه به دنبال انتقام گیری از شیعیان و انقلاب مسالمت آمیز در بحرین است اما در واقع امر اگر کمک های رژیم سعودی و صهیونیستی نبود  آل خلیفه قادر به مقاومت نبود.

الهاشمی گفت: بر اساس گزارش های موجودی که برای ما روشن شده پیروزی نیروهای بسیج مردمی عراق دلیل سلب تابعیت بحرینی شیخ عیسی قاسم است.

فعال معارض بحرینی تاکید کرد: انقلاب بحرین به نسبت دیگر انقلاب ها از اعتبار، ملی گرایی محبوبیت مردمی و  صداقت بیش تری برخوردار بوده و ملت بحرین مدت طولانی و سال های مدیدی است تحت ظلم، تبعیض، بی عدالتی، تحقیر و اقدامات خشن، ضدانسانی و غیر قابل قبول آل خلیفه برای رسیدن به آزادی مقاومت کرده اند.

وی افزود: ملت بحرین به رغم تشدید فشارها هرگز از  مسیر مسالمت آمیز خارج نشده وبه اصول و ارزش های خود پایبند بوده است.

وزارت کشور بحرین دوشنبه (دیروز) اعلام کرد، تابعیت «شیخ عیسی احمد قاسم» را به اتهام تبلیغ «طائفی گری و فتنه انگیزی» در بحرین لغو کرده است.

فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران در پی سلب تابعیت رهبر شیعیان بحرین هشدار داد که در صورت هرگونه تعدی به شیخ عیسی قاسم با مقاومت مسلحانه بی سابقه ای روبرو می شود که اسقاط رژیم بحرین گوشه ای از تبعات آن خواهد بود.* خبرگزاری فارس


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :