Index
Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 185597
تاریخ انتشار : 12 تیر 1395 10:1
تعداد بازدید : 454

مرتضی موسی خانی، رئیس کمیته ملی ربوکاپ ایران

پیشتازی تیم های ایرانی در اولین روز مسابقات جهانی ربوکاپ آلمان

تیم های دانشگاه آزاد قزوین، دانشگاه امیرکبیر، باسط پژوه، دبیرستان فرززانگان تهران با کسب امتیازات لازم به مرحله بعدی مسابقات جهانی ربوکاپ آلمان ۲۰۱۶صعود کردند.
مرتضی موسی خانی گفت: در رقابت های جهانی لیگ امدادگر واقعی، تیمMRL دانشگاه آزاد قزوین با کسب بیشترین امتیاز به عنوان سرگروه به مرحله بعد صعود کرد.

رئیس کمیته ملی ربوکاپ ایران ادامه داد: در این مرحله تیم لیگ امدادگر واقعی دانشگاه آزاد قزوین می بایست با تیم هایی از کشورهای تایلند، هلند، آمریکا و اتریش به رقابت بپردازد.

وی با اشاره به حضور دانشگاه امیرکبیر در لیگ انسان نما ( سایز نوجوان) گفت: این دانشگاه با کسب امتیازات لازم در دور اول مسابقات می بایست با تیم هایی از کشورهای  آلمان،تایوان و برزیل به رقابت بپردازد.

رئیس کمیته ملی ربوکاپ جمهوری اسلامی ایران در ادامه به تیم های ایرانی که به دور بعد صعود کردند اشاره کرد و گفت : در لیگ امدادگر مجازی، تیم های دانشگاه آزاد قزوین، دانشگاه امیرکبیر و دبیرستان رسالت با کسب امتیازات لازم به دور بعد صعود کردند و می بایست در این دور با تیم هایی از ترکیه، ژاپن و هلند رقابت کنند.

موسی خانی اظهار داشت: در لیگ انسان نما(سایز کوچک) تیم MRLدانشگاه آزاد قزوین با غلبه بر تیم هایی از فرانسه و ژاپن به مرحله بعد صعود کرد. از این رو ، این تیم در ادامه رقابت خود باید با تیم هایی از کشورهای فرانسه،اتریش،آلمان و انگلیس روبرو شود.

وی با اشاره به حضورتیم های باسط پژوه و ایلچی تبریز در لیگ ربات انسان نما(سایز بزرگسال) افزود: در این لیگ شاهد حضور ۲تیم ایرانی هستیم که تیم  باسط پژوه با غلبه بر تیم تایوانی به دیدار تیمی از آلمان خواهد رفت و تیم دانشگاه آزاد ایلچی با کسب تساوی مقابل تیمی ازکره جنوبی به دیدار تیمی از چین می رود.

رئیس کمیته ملی ربوکاپ ایران گفت:  در لیگ شبیه ساز عامل تیم MRL دانشگاه آزاد اسلامی قزوین در روز نخست با کسب بیشترین امتیاز به عنوان تیم نخست به مرحله بعد صعود کرد و تیم هایی از دبیرستان فرزانگان و چین نیز، این تیم را تعقیب می کنند.* خبرگزاری مهر


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :