Index
ورود کاربر
Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 186501
تاریخ انتشار : 22 تیر 1395 12:35
تعداد مشاهدات : 345

مهدی کشمیری، رئیس شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان

سامانه طراحی آنلاین سوله ساخته شد

محققان در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان موفق شدند برای کمک به بهبود فضای تولید و تحقق اقتصاد دانش بنیان سامانه طراحی آنلاین سوله را ایجاد و راه اندازی کنند. رئیس شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان از طراحی و ساخت سامانه طراحی آنلاین سوله توسط یک شرکت دانش بنیان در این شهرک خبر داد.

 مهدی کشمیری گفت: محققان در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان موفق شدند برای کمک به بهبود فضای تولید و تحقق اقتصاد دانش بنیان سامانه طراحی آنلاین سوله را ایجاد و راه اندازی کنند.

وی افزود: محققان در این شرکت دانش بنیان از سال ۸۸ اقدام به تدوین نرم افزار سوله پرداز کردند ولی از آنجا که این سامانه مانند بسیاری از نرم افزارهای دیگر، محدودیت ها و مخاطبان ویژه ای داشت به همین دلیل درصدد آمدند تا درراستای گسترش فناوری های نو و ارایه اطلاعات بر بستر دیجیتال سامانه طراحی آنلاین سوله را طراحی کنند.

امید خالدان، مدیرعامل این شرکت دانش بنیان با بیان اینکه این شرکت برای طراحی این سامانه مطالعات گسترده ای در حوزه IT و عمران کرده و همچنین تلاش های متعددی از سوی واحد تحقیق و توسعه این شرکت صورت پذیرفت، ادامه داد: در نهایت این سامانه پس از طی چندین ماه تلاش مجدانه در این زمینه، به همت کارشناسان واحد تحقیق و توسعه شرکت تدوین شد.

وی در خصوص مزایای این طرح افزود: سامانه طراحی آنلاین سوله به صورت کاملاً خودکار و بدون دخالت انسان، عدم نیاز به کاربر حرفه ای، صرفه جویی در زمان، بدون نیاز به فروش نرم افزار، آموزش، خدمات پشتیبانی از مزیت های این طرح به شمار می روند.

به گفته وی، حذف سختی های استفاده از نرم افزار اصلی مانند بروزرسانی، فعال سازی، قفل سخت افزاری و نصب نسخه های خاص اتوکد و sap و اکسل و ... و دریافت نقشه سوله مورد نظر با دسترسی به اینترنت در هر جای جهان بدون نیاز به قفل سخت افزاری، ارزان تر تمام شدن طراحی برای مصرف کننده به دلیل کاهش هزینه های جانبی تولید بدون نیاز به معرفی و آموزش و بازاریابی و پشتیبانی در سایر کشورهای جهان، سرعت در طراحی، دقت بالا و بی نیازی از هرگونه نرم افزار عمرانی از دیگر ویژگی های این سامانه هستند.* خبرگزاری مهر


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :