Index
88497رکورد در مدت زمان 2.168ثانیه
عبارت مورد جستجو :
روایتی از دیدار جمعی از موکب داران عراقی اربعین حسینی با رهبر انقلاب
بیانات رهبر فرزانه انقلاب در دیدار جمعی از موکب داران عراقی: اربعین جهانی شد و جهانی تر هم خواهد شد؛ این خون حسین بن علی است که بعد از ۱۴۰۰ سال دارد می جوشد و روزبه روز تازه تر میشود، روزبه روز زنده تر می شود
نیروگاه خورشیدی 10 مگاواتی بافتِ استان کرمان در تاریخ 1398/4/15 به شبکه سراسری برق متصل شد. این نیروگاه در زمینی به مساحت 20 هکتار احداث شده و موجب کاهش مصرف آب به میزان 3060 مترمکعب، صرفه جویی سالیانه 3.95 میلیون مترمکعب گاز طبیعی و همچنین جلوگیری از انتشار 9598 تن از آلاینده های زیست محیطی می شود.
نماینده برنامه عمران سازمان ملل متحد در ایران گفت: ایران جزو کشورهای موفق در کاهش انتشار گازهای مخرب لایه ازن و حفاظت از آن است.
رئیس اداره جهاد کشاورزی چالدران گفت: امسال برای نخستین بار در این شهرستان، ذرت علوفه ای کاشته و برداشت آن آغاز شده است.
طی حکمی از سوی منصور غلامی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل به عنوان قطب علمی نانوی آب کشور انتخاب شد.
75. آیت الله فاضل لنکرانی (ره): حکومت اسلامی، منت الهی و عنایت ربانی است که تنها به ملت ایران ارزانی شد و این نیازمند به سپاس و شکرگزاری است. بر همگان لازم است که قدر این انقلاب را که در این زمان مورد تهاجم استکبار در ابعاد مختلف آن قرار گرفته بدانیم و با اتحاد و یکپارچی دستاوردهای آن را محافظت نماییم. 1384/3/11
کارنامه / دزفول 27 شهریور 1398 20:31
موشک بالستیک زمین به زمین دزفول در تاریخ 1397/11/18 رونمایی شد. کارخانه تولید این موشک در اعماق زمین قرار داشته و قدرت انهدام و تخریب آن دو برابر موشک ذوالفقار است. دزفول با 1000 کیلومتر برد مؤثر، 1.5 تن وزن، 12 مترطول و با دقت 5 متر توسط نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تولید شده است.
ایران پنجمین کشور جهان در فناوری پروفیل نگاری لیرزی چرخ قطار است. پروفیل منحنی چرخ قطار است که به خاطر اهمیتش، شاخص های هندسی آن همیشه مونیتور می باشد. ویژگی فناوری جدید این است که علاوه بر برداشت اطلاعات مهندسی پروفیل چرخ قطار، به طور همزمان قادر است قطر چرخ را نیز به صورت لیزری اندازه گیری کند.
بیانات رهبر فرزانه انقلاب در ابتدای درس خارج فقه: جمهوری اسلامی، جمهوری مؤمنین است، جمهوری مسلمینِ لِلّه است، جمهوری عزّت است.
  • تعداد رکوردها : 88497