Index
89149رکورد در مدت زمان 2.730ثانیه
عبارت مورد جستجو :
یک شرکت دانش بنیان داخلی توانست روان کار دستگاه های ماشین کاری بر پایه کوانتوم دات ها در صنایع را با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی تولید کند.
یک شبکه عرب زبان با انتشار گزارشی، از وحشت محافل صهیونیستی از قدرت نظامی ایران خبر داد.
سورنا ستاری: ما بزرگترین شرکت های بیوتکنولوژی با ابعاد چندهزار نفری از فارغ التحصیلان که عمدتاً مدرک بالای فوق لیسانس دارند را داریم.
بیش از ۱۳ هزار نفر از اساتید دانشگاه های کشور در پی شهادت سردار دل ها حاج قاسم سلیمانی بیانیه ای را در محکومیت جنایت آمریکا صادر کردند.
داروی بیماران ALS یا بیماری اسکلروز جانبی آمیوتروفیک در قالب ویال های تزریقی اداراوون با حضور معاون علمی و فناوری رئیس جمهور رونمایی شد.
سید حسن نصرالله دبیرکل حزب الله: از مهم ترین معانی شهادت حاج قاسم، این است که چهره واقعی آمریکا را دوباره به مردم و دولت های ما نشان داد.
رحمانی گفت: تولید ۹ ماهه در مقایسه با مدت مشابه پارسال بیش از ۶% رشد داشت؛ رشدی که در بیش از دو سوم محصولات منتخب بود.
روزنامۀ ایتالیایی لارپوبلیکا: پیشرفت هایی نظامی ایران موجب تردید در توانمندی ارتش اسرائیل و آمریکا شده است. پهپاد ایرانی که به آسمان اسرائیل نفوذ کرد، در طول همه سواحل شمالی تا جنوبی، نیروگاه های برق و پادگان های نیروی دریایی در حیفا و آشاد پرواز کرد که امری باور نکردنی برای کارشناسان غربی است. 21/8/1391
رئیس مرکز توسعه مکانیزاسیون کشاورزی با اشاره به رشد ۵۰ درصدی ضریب مکانیزاسیون در این بخش، از ساخت پهپاد با کاربرد کشاورزی برای اولین بار در کشور خبر داد.
در سال 1373 گروه جنین شناسی پژوهشکدۀ رویان جهاد دانشگاهی کار بر روی سلول های بنیادی جنینی را آغاز کرد و پس از 7 سال جهاد علمی، در سال 1382 موفق به تولید، تکثیر و انجماد سلول های بنیادی جنینی شد. ایران نهمین کشور جهان در تولید، تکثیر و انجماد سلول های بنیادی جنینی است.
  • تعداد رکوردها : 89149