Index
88137رکورد در مدت زمان 2.464ثانیه
عبارت مورد جستجو :
صلاح زواوی سفیر فلسطین در ایران گفت: اگر امام خمینی(ره) این انقلاب را ایجاد و مسأله حمایت از مظلوم و حمایت از فلسطین را آغاز کرد، امام خامنه ای بدون تردید از این تفکر و این عملکرد حفاظت کردند.
ایران اولین کشور جهان در تولید داروی فیتوواژکس است. این دارو ضد قارچ و عفونت های واژینال است که ماده موثره آن از گیاه سیاه دانه گرفته شده و به شکل شیاف مهبلی برای درمان عفونت های قارچی مورد استفاده قرار می گیرد. کاندیدا آلبیکنس نوعی قارچ است که با این دارو درمان می شود.
امروز دانشگاه به معنای واقعی کلمه پیشرفت کرده. به اذعان مراکز رتبه بندی بین المللی جهانی، تعداد زیاد و قابل توجّهی از دانشگاه های ما جزو دانشگاه های برجسته ی دنیا محسوب میشوند.
فوق تخصص قلب کودکان و نوجوانان از بازسازی شریان ریوی پنهان بعضی از کودکان خبر داد و گفت: برای نخستین مرتبه در ایران امکان درمان این بیماران فراهم شده است.
فرمانده دانشکده زرهی نیروی زمینی سپاه از تولید زره هایی با مقاومت در برابر موشک هایی با کلاهک تاندم(tandem-charge) خبر داد و گفت که به زودی روی تانک های جدید بکارگیری می شود.
مدیر جهاد کشاورزی اردکان از انتقال 110 راس گوسفند نژاد رومانوف به بخش خرانق این شهرستان خبر داد و گفت: با تشکیل این گله و احداث مجتمع رومانف، عملاً بخش خرانق در مسیر تبدیل شدن به قطب تولید دام پربازده این نژاد در کشور قرار خواهد گرفت.
رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور با بیان "در منطقه رتبه نخست توان سایبری­ هستیم" گفت: رژیم سعودی با اعمال سیاست در یکی از شبکه های اجتماعی و خریداری سهام آن برخی شرکت های مزدور را بر ضد ما به کار گرفته است.
سردار سلامی: انقلاب اسلامی آمد تا احیا گر مجدد عصر تمدن اسلامی باشد و مسلمانان را از گورستان جهل مدرن بیدار کند.
مدیر بهره برداری تاسیسات آبی شرکت سهامی آب منطقه ای مازندران از افزایش ۱۰۰ درصدی آبگیری سد ها امسال در این استان خبر داد
جمهوری اسلامی ایران به همراه کشورهای ژاپن و مالزی در اجلاس بهداشت جهانی دام به عنوان اعضای جدید هیأت رئیسه منطقه آسیا و اقیانوسیه سازمان بهداشت جهانی دام (OIE)انتخاب شدند.
  • تعداد رکوردها : 88137