Index
88049رکورد در مدت زمان 2.199ثانیه
عبارت مورد جستجو :
معاون سازمان میراث فرهنگی: نشان جغرافیایی ۷ رشته صنایع دستی کشور در سازمان بین المللی وایپو به ثبت رسید
محققان موفق به تولید فیلترهای هوای خودرو با فناوری نانو شدند که در کاهش آلودگی هوا و مصرف بنزین تأثیر به سزایی دارد. سال گذشته بیش از 100 هزار فیلتر نانویی توسط یک شرکت دانش بنیان در خودروهای داخلی مورد استفاده قرار گرفته است.
رئیس گروه بهره برداری از سد های کشور گفت: مقادیر ورودی به سدها از ابتدای سال آبی معادل 71.6 میلیارد مترمکعب بوده که نسبت به مدت مشابه 277 درصد افزایش داشته است.
مدیرگروه قرآن مرکز تحقیقات کامپیوتری علوم اسلامی نور از راه اندازی بزرگ ترین پایگاه قرآن پژوهی جهان اسلام خبر داد.
ایران چهارمین کشور جهان در تولید مین های دریایی است. این مین ها مجهز به 115 کیلوگرم مواد منفجره بوده و با مکانیزم انفجار تماسی متشکل از 5 حسگر 5 هرتزی در قسمت بالای سر و یک سوییچ هیدرواستاتیکی در قسمت مرکزی بالای سر خود برای مقابله با شناورهای سطحی است.
با تولید فجر 27 علاوه بر صرفه جویی ارزی، امکان صادرات آن نیز فراهم شد. ایران جزو معدود کشورهای جهان در فناوریِ ساخت توپ دریایی فجر 27 است.
ایران پیشرو. تولید هلو / 24 26 اردیبهشت 1398 22:11
ایران ششمین کشور جهان در تولید هلو است. سالانه 600 هزار تن محصول درختی هلو در کشور تولید می شود. استان های البرز و مازندران به ترتیب اولین و دومین استان های تولید کننده هلو هستند. هلو شامل ارقام زودرس و دیررس است و به هلوی زعفرانی، انجیری، ردهاون، شلیل ردگلد و شلیل سان گلد تقسیم می شود.
روزنامه گلوبال تایمز: ایران با خودکفایی و رفتن به سمت تولیدات بیشتر می تواند بر همه تحریم های آمریکا فایق آید.
رییس دیوان اوقاف اهل سنت عراق در واکنش به سیاست های آمریکا علیه جمهوری اسلامی ایران تاکید کرد که آمریکا هویت وجودی امت اسلام را هدف قرار داده است و امت اسلامی باید جلوی تجاوزگری جدید آمریکا بایستد.
پلی کلینیک تخصصی و فوق تخصصی دانشگاه علوم پزشکی شاهرود با حضور معاون درمان وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی افتتاح شد.
  • تعداد رکوردها : 88049