Index
ورود کاربر
Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 187799
تاریخ انتشار : 6 مرداد 1395 9:56
تعداد مشاهدات : 351

وبگاه صهیونیستی: آیت الله خامنه ای با مهارت اوباما را کنترل کرد

آیت الله خامنه ای با خواندن تفکرات اوباما با مهارت او را کنترل کرده و هوشمندانه از این شگرد بهره می برد.

وبگاه صهیونیستی «جوییش پرس» در تحلیلی ضمن ادعاهای تکراری درباره تلاش ایران برای دستیابی به سلاح هسته ای نوشت رهبر ایران با خوانش تفکرات اوباما با مهارت وی را کنترل کرده و هوشمندانه از این شگرد بهره می برد.

 وبگاه صهیونیستی «جوییش پرس» در گزارشی با اشاره به گذشت یک سال از توافق هسته ای ایران با قدرت های جهانی نوشت: با گذشت یک سال از توافق هسته ای، ایرانی ها مخفیانه در تلاش برای تهیه فن آوری غیر قانونی هسته ای و تجهیزات مرتبط آن هستند. آشکار است که رهبر ایران مطمئن است که آمریکا و غرب در زمینه توافق فشاری بر ایران وارد نخواهند کرد.

جوییش پرس در بخشی دیگر از تحلیل خود مدعی شد: آیت الله خامنه ای رهبر ایران با توجه به تجربیات گذشته اش  به خوبی می داند که دولت آمریکا با خواسته ها و نظرات ایران موافقت می کنند.

این وبگاه صهیونیستی در بخشی دیگر از گزارش خود نوشت: ایرانیان از نفوذ خود در آمریکا استفاده کردند تا اوباما رییس جمهور بی تجربه ای که مستعد ایده هژمونی ایران در خاورمیانه است را تسلیم نمایند. ایرانی ها متوجه شدند که اوباما برای یک توافق هسته ای و شوک در سیاست خارجی نامشخصش مستاصل بوده و آن ها نیز از این آسیب پذیری استفاده کردند.

جوییش پرس در بخشی دیگر این مطلب با اشاره به سخنان اوباما در سال های گذشته من جمله گفت و گوی دسامبر سال 2014 او با «رادیو ملی آمریکا»  که عنوان داشته بود که باید آرمان های مشروع ایران به رسمیت شناخته شوند و بیان این که جمهوری اسلامی می تواند قدرت منطقه ای موفقی باشد، نوشت: آیت الله خامنه ای با خواندن تفکرات اوباما با مهارت او را کنترل کرد و اینک از این شگرد هوشمندانه سیاسی بهره می برد.* خبرگزاری فارس


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :