Index
Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 188843
تاریخ انتشار : 24 مرداد 1395 10:36
تعداد بازدید : 304

سامانه هوشمند همراه نامه رسان در ۱۰ استان راه اندازی شد

سامانه هوشمند همراه نامه رسان با هدف افزایش کیفیت توزیع محصولات پستی در ۱۰ استان راه اندازی شد.
همزمان با دهه کرامت و میلاد حضرت علی بن موسی الرضا(ع) از پروژه های زیرساختی شرکت ملی پست با حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات بهره برداری شد.

یکی از این پروژه ها راه اندازی سامانه هوشمند نامه رسان مبتنی بر تلفن همراه است که در ۱۰ استان کشور با هدف فراهم کردن بستر سخت افزاری و نرم افزاری برای نامه رسان ها عملیاتی شد. بر این اساس نامه رسان ها مجهز به گوشی های هوشمند شدند و به صورت آنلاین امکان ارسال و دریافت محصولات پستی از این طریق فراهم شده است.

افزایش کیفیت ارائه خدمات پست، ارسال آنلاین اطلاعات توزیع محصولات پستی و کاهش هزینه تامین تجهیزات نامه رسانی از جمله مزایای این سامانه است که قرار است ۱۷ مهرماه همزمان با روز جهانی پست در کشور، سراسری شود. در همین حال امروز با حضور وزیر ارتباطات سامانه نرم افزاری یکپارچه مبادله پستی در ۶۵۰ نقطه کشور راه اندازی شد. این نرم افزار امکان یکپارچه سازی تجزیه مبادلات و توزیع محصولات پستی را از طریق بانک اطلاعاتی ممکن می سازد که بر این اساس امکان ارائه رهگیری بدون نقص محصولات پستی و دقت بالا در گزارشات استخراجی از این سیستم فراهم می شود.

به این ترتیب با راه اندازی این نرم افزار یکپارچه ارائه گزارشات صحیح و دقیق از عملکرد مبادله محصولات پستی و مدیریت و تبادل این خدمات این ممکن شده است.*خبرگزاری مهر


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :