Index
Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 190480
تاریخ انتشار : 15 شهریور 1395 19:4
تعداد بازدید : 325

جانبازان، سرمایه های حقیقی انقلاب اسلامی هستند

جانبازان، سمبل های ایثار و سرمایه های حقیقی انقلاب و نظام مقدس اسلامی هستند. غلامرضا یاوند عباسی روز دوشنبه در بازدید از آسایشگاه جانباران قطع نخایی یزد ضمن گفت و گو با آنها از صبر و رشادت این اسوه های مقاومت قدردانی کرد و افزود: عزت کشور مدیون جانفشانی های ایثارگران است .
وی ادامه داد: ملت قهرمان ایران در 38 سال گذشته با صبر و مقاومت فرزندان رشید و جانبازان قهرمان، تمام مسائل و توطئه های دشمنان انقلاب اسلامی را پشت سر گذاشته است .
مسئول هماهنگی امور ایثارگران وزارت کشور اظهار داشت: باید همواره در راستای تکریم جانبازان و خادمان واقعی نظام مقدس جمهوری اسلامی تلاش کرد.
عباسی گفت: انقلاب اسلامی در سایه حضور ایثارگران و جانبازان در عرصه های مختلف با قدرت به راه نورانی و عزت آفرین خود ادامه می دهد و این نشانه اقتدار ملت قهرمان ایران است.
استان یزد دارای 10 هزار جانباز است .
گزارش دیگری حاکیست مسئول شورای هماهنگی ایثارگران کشور امروز در جلسه پیگیری و هماهنگی مناسب سازی معابر و اماکن عمومی یزد گفت: مناسب سازی سطح اماکن و معابر باید به یک نهضت در جامعه تبدیل و با جدیت توسط مسئولان پیگیری شود.
وی با اشاره به اینکه مناسب سازی یک حق الناس و برای تردد جانبازان ، معلولان و سالمندان یک ضرورت است اظهار داشت: تمام دستگاه های اجرایی باید طبق مقررات وظایف خود را در مناسب سازی انجام دهند .
وی ادامه داد: مناسب سازی برای رفت و آمد جامعه بزرگ هدف در سطح کشور فقط یک مسئولیت اداری و اجتماعی نیست و همه افراد و مسئولان اجرایی باید جوابگو باشند و با دقت و جدیت در این راه تلاش کنند.
این مسئول با بیان اینکه در خصوص مناسب سازی معابر، قوانینی وجود دارد تصریح کرد: تمام دستگاه های اجرایی در کشور طبق مقررات برای مناسب سازی اماکن و معابر عمومی برای رفت و آمد راحت جامعه هدف طبق قانون عمل کنند.
عباسی گفت: برای تحقق قوانین در دستگاه های اجرایی ضمن مسئولیت خطیر مدیران ، خود رابطان حوزه ایثارگران در هر دستگاه اجرایی باید با جدیت پیگر تحقق مناسب سازی معابر و اماکن عمومی باشند.
مشاور وزیر و مسئول شورای هماهنگی ایثارگران کشور گفت: جامعه اسلامی ما به سمت پیری و سالمندی در حرکت است و مناسب سازی یک ضرورت و در یزد بخاطر موضوع گردشگری دارای اهمیت بیشتر است.
عباسی همچنین ساماندهی برخی تابلوها و سایه بان مغازه ها و برخی عابر بانک ها در سطح پیاده رو ها را خواستار شد.
*ایرنا


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :