Index
Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 190644
تاریخ انتشار : 17 شهریور 1395 17:51
تعداد بازدید : 350

ایران از نظر امنیت فیزیکی شرایط مطلوبی دارد

امنیت مطلوب فیزیکی در جامعه مورد تائید رهبر معظم انقلاب و تمام آحاد جامعه است. شفیعی روز چهارشنبه در آئین نکوداشت و رونمائی از کتاب «آیت الله هادی روحانی به روایت اسناد ساواک» در ساری افزود: امنیت فیزیکی مطلوب در جامعه مرهون تلاش تمام نیروهای امنیتی ، انتظامی ، نظامی و اطلاعاتی است.
وی گفت : امنیت مطلوب فیزیکی در جامعه مورد تائید رهبر معظم انقلاب اسلامی و تمام آحاد جامعه نیز است.
** هجمه دشمنان به مرزهای هویتی
معاون وزیر اطلاعات گفت : در شرایط فعلی دشمنان هجمه های زیادی را به مرزهای هویتی ما دارند و گمراهی نسل جوان و بی هویت کردن این نسل که در جریان تحولات جمهوری اسلامی بخصوص پیروزی انقلاب و جنگ نبودند ، هدف نخست آنهاست .
شفیعی افزود : تهاجم به مرزهای هویتی ما از سوی بیگانگان جدی است و منافقان نیز به طور مستمر این برنامه را دنبال می کنند.
وی از بنیانگذار جمهوری اسلامی و رهبر معظم انقلاب اسلامی به عنوان مرزهای هویتی جامعه نام برد و گفت : رونمایی از برخی پرونده های کذایی از سوی رسانه های شایعه پراکن و بیگانه ، نمونه ای از تهاجم به مرزهای هویتی جامعه است.
معاون وزیر اطلاعات گفت : دشمنان نظام جمهوری اسلامی پرونده های دیگری را برای تهاجم به این مرزهای هویتی در برنامه ریزی آینده خود دارند و باید از این تهدیدهای دشمنان به عنوان فرصت برای هوشیاری و آگاه سازی جامعه استفاده کنیم.
وی افزود : نقش روحانیت در این برهه از زمان که مرزهای هویتی ما مورد هجمه قرار گرفته ، بیش از دیگران است و باید با انسجام و وحدت بین نیروهای دلسوز و داخل انقلاب این تهدیدات را به فرصت بدل کنیم.
شفیعی گفت : ما از گروههای سیاسی و افرادی که در دایره انقلاب اسلامی هستند ، انسجام و وحدت و همگرایی حول محور گفتمان بنیانگذار جمهوری اسلامی و رهبر معظم انقلاب اسلامی را انتظار داریم.
وی اضافه کرد : مخالفت برخی کشورهای منطقه با جمهوری اسلامی ، گفتمانی است و باید گفتمان امام خمینی (ره) و رهبر معظم انقلاب اسلامی به عنوان اسناد هویتی ما در جامعه نشر داده شود.
معاون وزیر اطلاعات گفت : ما برای پاسداری از اسناد هویتی خود در جامعه باید از منازعات بی حاصل سیاسی پرهیز کنیم و اگر سرگرم چنین منازعاتی شویم ، منافقان و دشمنان فرصت ها را از دست ما می گیرند.
آیت الله هادی روحانی نخستین نماینده ولی فقیه در مازندران بود که 21 مهرماه سال 78 دار فانی را وداع کرد.
کتاب آیت الله هادی روحانی به روایت اسناد ساواک سومین کتاب از سلسله کتاب های مستند به اسناد ساواک در مازندران است که امروز با حضور مسئولان استانی از جمله نماینده ولی فقیه و استاندار مازندران رونمایی شد.
اداره کل اطلاعات مازندران تدوین و انتشار 12 کتاب دیگر را بر اساس اسناد ساواک در دستور کار دارد .
روزشمار انقلاب اسلامی در مازندران هم 2 کتابی است که پیش از این با استناد به اسناد ساواک منتشر شده بود.*ایرنا


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :