Index
Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 191245
تاریخ انتشار : 27 شهریور 1395 18:56
تعداد بازدید : 359

دستاوردهای پهپادی نیروی زمینی ارتش رونمایی شد

مأموریت اصلی ما مراقبت از مرزهای جمهوری اسلامی ایران است. ما باید ظرفیت های خود را بالا برده و از روش های کارآمد در حوزه دفاع استفاده کنیم که صنعت پهپاد از جمله مهمترین آن است.

دستاوردهای جدید پهپادی نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران با حضور امیر پوردستان رونمایی شد.

 امیر احمدرضا پوردستان فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران در مراسم رونمایی از دستاوردهای جدید پهپاد گفت: امروز گروه پهپاد نیروی زمینی ارتش با حضور نیروی انسانی متخصص در زمینه طراحی و تولید انواع پرنده های بدون سرنشین از جایگاه بسیار خوبی برخوردار است و به خود افتخار می کند که دارای کارکنان مؤمن، ولایتمدار و متخصص می باشد که توانسته است با حضور جوانان برومند ظرفیت های خوبی را در این صنعت شکوفا سازد.

امیر پوردستان با بیان اینکه پهپادها می توانند در دوردست ها فعالیت نمایند، افزود: هر وقت نیروی زمینی بخواهد در دوردست ها فعالیتی انجام دهد یگان پرنده های بدون سرنشین خود را در آن مأموریت آماده می سازد، پهپاد امروز، چشم بینا و بازوی بلند نیروی زمینی ارتش است و توانسته است در رزمایش ها و مأموریت هایی که به آن محول شده است سربلند باشد.

وی اظهار داشت: دشمن برای اینکه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران مسیر رشد و تعالی را طی نکند روش های مختلفی از تهدیدات را علیه کشور آغاز کرده اند اما اصلی ترین وظیفه ما حفظ و ارتقای رزمی و بالا بردن بنیه های ایمانی است و باید برای تهاجم در مقابل دشمن نیز آماده باشیم و اگر نیاز باشد ضربه ای به دشمن وارد کنیم، با آمادگی بالا در مقابل دشمن صف آرایی کنیم و امروز با تدابیر حکیمانه فرماندهی معظم کل قوا حضرت امام خامنه ای (حفظه الله تعالی) شاهد رشد و بالندگی کشور و نیروهای مسلح می باشیم.

فرمانده نیروی زمینی ارتش ادامه داد: مأموریت اصلی ما مراقبت از مرزهای جمهوری اسلامی ایران است. ما باید ظرفیت های خود را بالا برده و از روش های کارآمد در حوزه دفاع استفاده کنیم که صنعت پهپاد از جمله مهمترین آن است.

وی در پایان تأکید کرد: باید قابلیت های پهپادی را افزایش داده تا بتواند در شرایط حساس یگان های نیروی زمینی را در مأموریت ها و رزمایش ها پشتیبانی کند.*تسنیم


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :