Index
ورود کاربر
Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 191468
تاریخ انتشار : 29 شهریور 1395 19:22
تعداد مشاهدات : 242

شبکه «شما» افتتاح شد

شبکه تلویزیونی «شما» با پخش سرود ملی کشورمان و آیاتی از قرآن کریم فعالیت خود را به صورت رسمی آغاز کرد.

شبکه تلویزیونی «شما» با شعار «شبکه شما، شبکه مردم ایران» با رویکرد اجتماعی و فرهنگی و توجه ویژه به موضوعاتی همچون گردشگری، اقوام، آداب و رسوم ایرانیان، موسیقی و توانمندی های استانی آغاز کرد.

استارت این شبکه تلویزیونی از استودیوی 12 اسفند و با حضور علی عسکری رئیس سازمان صداوسیما، علی دارابی معاون امور استان ها و مهدی قاسمی مدیر شبکه زده شد.

شبکه «شما» برنامه های خود را با پخش سرود ملی کشورمان و آیاتی از قرآن کریم و همچنین ارتباط زنده با مشهد مقدس و حرم امام رضا(ع) آغاز کرد. 

برنامه های مختلف ترکیبی ویژه روز عید غدیر خم، فیلم های سینمایی، برنامه های کودک و نوجوان و انیمیشن، پخش فوتبال های استانی لیگ برتر و ویژه برنامه ورزشی، از جمله تدارکات شبکه شما برای روز افتتاح خود خواهد بود.

مدیریت شبکه تلویزیونی«شما» بر عهده «مهدی قاسمی» است و این شبکه زیر مجموعه معاونت امور استان های سازمان صداوسیما فعالیت می کند.

در همین رابطه مهدی قاسمی در گفت وگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون خبرگزاری فارس گفت: برنامه های این شبکه سراسری است و به تمام استان های کشور می پردازد. در حقیقت این شبکه تلاش دارد از تهران خارج شود و از پتانسیل برنامه سازان مراکز استان ها بهره ببرد.

وی افزود: ما در طول روز چندین ارتباط زنده با مرکاز مختلف استانی خواهیم داشت و قطعا از تولیدات فاخر شبکه ها نیز بهره برداری خواهیم کرد. توجه به آئین و رسوم هر استان نیز از جمله برنامه های دیگر شبکه شما خواهد بود و همچنین پخش لیگ برتر مسابقات استانی نیز در دستور کار ما قرار دارد.

قاسمی همچنین از طراحی و پخش برنامه جدید با نام «رادیو شب» در شبکه شما خبر داد و گفت: سازندگان برنامه رادیو هفت این بار با برنامه ای جدید به شبکه شما می آیند و موضوع برنامه نیز پرداختن به موسیقی های محلی است. همچنین در این برنامه ما گفت وگو با چهره های سرشناس هر استان را هم در دستور کار داریم.


* خبرگزاری فارس


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :