Index
ورود کاربر
Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 191483
تاریخ انتشار : 30 شهریور 1395 11:55
تعداد مشاهدات : 780

دنیا مدیون انقلاب اسلامی و شهدای مدافع حرم است

انقلاب اسلامی و شهدای مدافع حرم با نثار جان خود مانع از گسترش تروریسم در منطقه و جهان شده اند. آیت الله سیدمحمدعلی موسوی جزایری عصر دوشنبه در دیدار با خانواده شهید عادل سعد و بیت علامه حجت الاسلام طعیمه سعد در شهر امام دزفول، داعش را دشمن مسلمانان شیعه و سنی برشمرد و ادامه داد: شهدا و رزمندگان مدافع حرم در دفاع از حریم اهل بیت(ع) در موضع خود قاطعانه ایستاده اند و ملت ایران با ایستادگی در این نبرد میدان را برای تکفیری ها و حامیان آنها هرگز خالی نمی کند.
وی خاطرنشان کرد: پیروزی از آن رزمندگان مقاومت است و پیروزی محور مقاومت در این نبرد نیابتی پیروزی اسلام در منطقه است.
آیت الله جزایری افزود: اگر پایدای و استقامت ملت سوریه و عراق و حمایت های جمهوری اسلامی ایران نبود امروز منطقه شامات پایگاهی برای وهابیت و دشمنان اهل بیت(ع) بود.
وی در ادامه با تجلیل از شهدای خانواده بزرگ سعد در شهر امام دزفول افزود: بیت سعد و خاندان مرحوم علامه حجت الاسلام طعیمه سعد با دادن چندین شهید در راه انقلاب اسلامی و علمای بزرگ مملو از افتخارات است.
حبیب الله سعد برادر شهید عادل سعد نیز در این دیدار ضمن تاکید بر استمرار راه خاندان سعد در مسیر ولایت و انقلاب گفت: خاندان سعد با تقدیم چندین شهید در راه انقلاب اسلامی با خون خود با آرمان های انقلاب بیعت بسته و همواره گوش به فرمان ولایت فقیه هستند.
در این دیدار حجت الاسلام سیدمحمدعلی قاضی امام جمعه دزفول و حجت الاسلام سید محمد امام امام جمعه شوش حضور داشتند.
آیت الله سید موسوی جزایری در این دیدار به درخواست خانواده شهید سعد برای پیدا شدن نشانه ای از علی سعد دیگر فرزند این خانواده و رزمنده مدافع حرم که ماهها است در منطقه عمومی حلب سوریه مفقود شده است دعا کرد.
شهید عادل سعد پنجمین شهید خاندان بزرگ سعد می باشد که اواسط شهریور ماه امسال در دفاع از حرم مطهر اهل بیت(ع) و نبرد با تروریست های تکفیری داعش در سوریه به شهادت رسید.
پیکر پاک و مطهر شهید عادل سعد از شهدای مدافع حرم روز پنجشنبه 18 شهریور ماه با حضور استاندار خوزستان و آیت الله حیدری عضو مجلس خبرگان رهبری در شهر امام دزفول تشییع و به خاک سپرده شد.
شهر امام از توابع شهرستان دزفول 53 شهید در دوران دفاع مقدس تقدیم انقلاب کرده است.*ایرنا


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :