Index
Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 191634
تاریخ انتشار : 1 مهر 1395 17:16
تعداد بازدید : 317

همزمان با هفته دفاع مقدس

حسینیه شهید قدرت الله زرآبادی پور در قزوین افتتاح شد

همزمان با هفته دفاع مقدس، حسینیه شهید قدرت الله زرآبادی پور در قزوین افتتاح شد.

معاون فرهنگی و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین گفت: همزمان با هفته دفاع مقدس، حسینیه شهید قدرت الله زرآبادی پور در قزوین افتتاح شد.

حسینیه شهید قدرت الله زرآبادی پور با حضور احسان الله لنکرانی معاون فرهنگی و امور اجتماعی اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین، حجت الاسلام مسعود یزدی از واعظان قزوین و جمعی از کارکنان این اداره کل ظهر امروز افتتاح شد.

معاون فرهنگی و امور اجتماعی اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین با بیان اینکه 57 حسینیه شهید در این استان وجود دارد، اظهار داشت: حسینیه شهید قدرت الله زرآبادی پور از دیگر حسینیه هایی است که امروز افتتاح شد.

احسان الله لنکرانی افزود: در این حسینیه ها برنامه های مختلفی با هدف ترویج فرهنگ انس با قرآن کریم و آشنایی با معارف اسلامی برپا می شود.

معاون فرهنگی و امور اجتماعی اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین افزود: ایجاد حسینیه های شهید در این استان از اهمیت بسزایی برخوردار است که برخی از جامعه ایثارگران در یک اقدام خداپسندانه منزل خود را تبدیل به حسینیه ها می کنند.

لنکرانی خاطرنشان کرد: در این حسینیه ها می توان معارف اسلام را به قشرهای مختلف مردم به ویژه جوانان انتقال داد و همچنین آن ها را با روحیه ایثار و شهادت و راه و منش شهدا آشنا کرد.

آئینه خاتون درویشی مادر شهید قدرت الله زرآبادی پور هم در این مراسم مطرح کرد: این خانه تنها سرمایه من در زندگی است که یک طبقه از آن را تبدیل به حسینیه کردم تا جوانان امروز بیشتر با معارف دینی آشنا شوند.

وی ادامه داد: وصیت کردم بعد از فوت بنده هم این حسینیه همچنان مکانی برای ارشاد کردن آحاد جامعه به سوی دین اسلام باشد.* خبرگزاری فارس


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :