Index
Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 191847
تاریخ انتشار : 4 مهر 1395 19:19
تعداد بازدید : 601

امیر اسماعیلی فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا(ص)

پیشتازی ایران در حوزه موشکی و راداری

در بخش تجهیزات، چه در موشک و توپ و رادار و چه در بحث آمادگی نیروی انسانی پیشتاز هستیم. فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا(ص) گفت: در بخش تجهیزات، چه در موشک و توپ و رادار و چه در بحث آمادگی نیروی انسانی پیشتاز هستیم.

  مراسم صبحگاه قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا(ص) با حضور امیر سرتیپ فرزاد اسماعیلی فرمانده این قرارگاه صبح امروز برگزار شد.

امیر اسماعیلی فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا(ص) ضمن تبریک هفته دفاع مقدس اظهار داشت: هشت سال دفاع مقدس با سه عنصر خانواده، حوزه ها و دانشگاه ها زنده نگه داشته می شود و اگر سلحشوری و صبوری خانواده پیشکسوتان هشت سال دفاع مقدس نبود، روح معنوی رزمندگان تقویت نمی شد.

وی در ادامه با اشاره به شیطنت های رسانه های بیگانه در تحریف سخنان مسئولین اظهار داشت: وقتی در مورد حقوق های نجومی صحبتی می شود تمام مردم ما و دولت از این بحث پریشان خاطر و آزرده هستند و بنابر فرمایش مقام معظم رهبری دولت و همه نهادهای مرتبط به جد پیگیر رفع این مسائل هستند.

فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا(ص) در ادامه تصریح کرد: همه ما در نظام مقدس اسلامی سربازیم و بنابر تدبیر مقام معظم رهبری(مدظله العالی) همیشه در صحنه و آماده هستیم و در بخش تجهیزات، چه در موشک و توپ و رادار و چه در بحث آمادگی نیروی انسانی پیشتاز هستیم و حرفمان برابر عمل مان است.

امیر اسماعیلی تاکید کرد: حوزه دیپلماسی میدان بسیار پیچیده و گسترده ای است و قطعا متولیان این امر با تبعیت از فرمایشات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) بهترین ها را برای کشور فراهم می کنند و نیروهای نظامی هم با اقتدار پشتیبان تلاش گران این عرصه خواهند بود.

وی در پایان افزود: پدافند هوایی به عنوان خط مقدم دفاع از کشور است و به صورت مستمر تلاش می کند تا در همه زمینه ها اعم از راداری، موشکی، توپخانه ای و شنود الکترونیکی و دیگر بخش ها برای دفاع از کشور آماده باشد.


* خبرگزاری تسنیم


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :