Index
Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 191925
تاریخ انتشار : 5 مهر 1395 17:51
تعداد بازدید : 590

دکتر سعید عسگری، دبیر شورای آموزش دندانپزشکی و تخصصی

سامانه ملی تعالی آموزش دندانپزشکی کشور رونمایی شد

دبیر شورای آموزش دندانپزشکی و تخصصی، از رونمایی سامانه ملی "تعالی آموزش دندانپزشکی کشور" به منظور ارتقای آموزش رشته های دندانپزشکی در دانشگاه های کشور خبر داد.  دکتر سعید عسگری با اعلام این خبر افزود: با برگزاری نشستی در دانشگاه علوم پزشکی مشهد رابطین کارگروه تعالی آموزشی دندانپزشکی در دانشکده های سراسر کشور با نحوه عملکرد این سامانه آشنا و در جریان چگونگی عملیاتی شدن ماموریت این کارگروه قرار گرفتند.

وی در ادامه با اشاره به اهداف راه اندازی سامانه " ملی تعالی آموزش دندانپزشکی کشور" تصریح کرد: عملیاتی شدن ماموریت کارگروه تعالی آموزش دندانپزشکی و علوم وابسته به عنوان ماموریت ویژه کلان منطقه 9 آمایشی سرزمینی، تسهیل ارتباط بین صاحبنظران آموزش دندانپزشکی و جمع آوری مشکلات موجود در اجرای کریکولوم های آموزشی دندانپزشکی عمومی از جمله اهداف اصلی طراحی و راه اندازی این سامانه است.

دبیر شورای آموزش دندانپزشکی و تخصصی در پایان خاطر نشان کرد: تبادل نظر در زمینه راهکارهای پیشنهادی دانشکده های دندانپزشکی کشور و تهیه بسته های پیشنهادی به دبیرخانه آموزش دندانپزشکی از دیگر اهداف بارگزاری این سامانه بر روی سایت دبیرخانه شورای آموزش دندانپزشکی و تخصصی است.


* خبرگزاری ایسنا


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :