Index
Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 192746
تاریخ انتشار : 15 مهر 1395 19:6
تعداد بازدید : 331

پیشرفت ایران در علوم و فناوری های نوین تحسین برانگیز است

پیشرفت ایران در حوزه علوم و فناوری های نوین روندی رو به رشد داشته، به گونه ای که تحسین مراکز علمی دنیا را برانگیخته است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دستاوردهای انقلاب اسلامی به نقل از خبرگزاری ایسنا؛ معاون اول رییس جمهور گفت: پیشرفت ایران در حوزه علوم و فناوری های نوین روندی رو به رشد داشته، به گونه ای که تحسین مراکز علمی دنیا را برانگیخته است.

 اسحاق جهانگیری، که عصر چهارشنبه، 14 مهر، در مراسم افتتاح نهمین جشنواره فناوری نانو در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران حضور داشت، در صفحه اینستاگرام خود نوشت:

«پیشرفت ایران در حوزه علوم و فناوری های نوین روندی رو به رشد داشته، به گونه ای که تحسین مراکز علمی دنیا را برانگیخته است. عصر امروز برای افتتاح نهمین جشنواره فناوری نانو به محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران رفتم. به خاطر دارم سال ها پیش وقتی نخستین جلسه ستاد نانو تشکیل شد، برخی تصور می کردند که این اقدام نوعی حرکت نمایشی است. اما امروز جوانان پرانگیزه کشورمان روزانه بیش از بیست مقاله علمی در حوزه نانو تولید می کنند و بیش از سی هزار نفر در رشته های مرتبط با این حوزه علمی پیشرو و پیشبرنده تربیت شده اند تا چشم اندازی روشن پیش روی کشور در این بخش به ویژه در زمینه تولید ثروت و ایجاد اشتغال قرار دهد.»
نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :