Index
ورود کاربر
Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 193335
تاریخ انتشار : 25 مهر 1395 19:55
تعداد بازدید : 248

سردار حسین دهقان، وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح

توان ساخت صفر تا صد صنعت ریلی را داریم

حاضریم برنامه توسعه راه آهن کشور را با بهترین کیفیت و استاندارد زمانی دنیا اجرا کنیم. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دستاوردهای انقلاب اسلامی به نقل از گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، سردار حسین دهقان در مراسم امضای تفاهمنامه «تامین تجهیزات حفاظتی و اطفای حریق مورد نیاز برای حفاظت از محیط زیست و منابع طبیعی کشور» گفت: حاضریم برنامه توسعه راه آهن کشور را با بهترین کیفیت و استاندارد زمانی دنیا اجرا کنیم.

وی افزود: وزارت دفاع حاضر است برنامه توسعه راه آهن کشور را اجرایی کرده و در این مسیر کار را با کیفیت و زمانبندی استانداردی که در همه جای دنیا وجود دارد، پیش ببرد.
سردار دهان گفت: وزارت دفاع صفر تا صد صنعت ریلی کشور را پشتیبانی خواهد کرد و ظرفیت تولید واگن این وزارتخانه در سال هزار دستگاه است ضمن اینکه تجهیزات کنترل، سوزنبانی و سیگنالینگ را نیز تولید خواهیم کرد.
وی تصریح کرد: وزارت دفاع قادر است دوربین های پیشرفته سیستم های ارتباطی و ناوبری را به طور کامل تأمین کرده و ناوگان بالگردی کشور را نیز در هر کلاسی تأمین و تجهیزات مورد نیاز آن را تولید کند.
وزیر دفاع با بیان اینکه توانایی تأمین ناوگان هواپیمایی سبک تا ظرفیت 50 نفر را هم داریم تاکید کرد: از این پس نباید نگاه ما به دیگران به نحوی باشد که به ما کمک کنند و علاوه بر اینکه پول دریافت می کنند، ناز کرده و بر سر ما منت بگذارند و هر کجا هم که خودشان خواستند ما را به تسلیم بکشانند.
سردار دهقان خاطرنشان کرد: اکنون حاضریم برنامه توسعه راه آهن کشور را با ساز و کار مد نظر سازمان برنامه و بودجه اجرا کنیم.
در این تفاهم نامه، ساخت و تولید و تامین تجهیزات حفاظتی و ایمنی مورد نیاز وزارت جهاد کشاورزی و سازمان حفاظت محیط زیست به وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح سپرده و مقرر شد این وزارت خانه در مرحله اول این تفاهم، تجهیزات درخواستی مورد نیاز را در مرحله نخست در مدت 6تا 12 ماه تحویل آنها دهد.




نظر شما



نمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :