Index
Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 193610
تاریخ انتشار : 28 مهر 1395 19:2
تعداد بازدید : 247

ایران از نظر امنیتی در شرایط بسیار خوبی قرار دارد

مرزهای شرق کشور هم اینک از امن ترین مرزهای ایران اسلامی به شمار می روند.
وزیر کشور با بیان اینکه امنیت مرزهای شرق کشور در سیستان و بلوچستان از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است، گفت: این مرزها هم اینک از امن ترین مرزهای ایران اسلامی به شمار می روند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دستاوردهای انقلاب اسلامی به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، رحمانی فضلی امروز در حاشیه سفر به شهرستان مرزی سراوان در جنوب سیستان اظهار داشت: با توجه به اهمیت این مرزها تاکید بر این است که با ارزیابی صحیح بتوانیم در تقویت و استحکام آنها دقت نظر بیشتری داشته باشیم.
وی گفت: با توجه به اقدامات صورت گرفته، ایران از نظر امنیتی در شرایط بسیار خوبی قرار دارد.
وزیر کشور امروز وارد شهرستان مرزی سراوان در جنوب سیستان و بلوچستان شد.
وزیر کشور پس از ورود به فرودگاه سراوان مورد استقبال استاندار، نماینده مردم سراوان، سیب سوران و مهرستان در مجلس شورای اسلامی و مسئولان سیستان وبلوچستان قرار گرفت.

وی در سفر به سراوان ضمن بازدید از مرزها در نشست سران طوایف و ریش سفیدان این شهرستان شرکت  کرد.
حضور در نشست شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر و بررسی آسیب های اجتماعی سیستان و بلوچستان و یادواره شهید شوشتری از دیگر برنامه های سفر 2 روزه وزیر کشور به این استان است.
همچنین خندان دل معاون عمران و توسعه امور شهری و روستائی وزیر کشور نیز امروز در سفر به زاهدان مرکز سیستان و بلوچستان از باند دوم فرودگاه بین المللی زاهدان بازدید کرد.
شرکت در نشست شهرداران سیستان و بلوچستان از دیگر برنامه های معاون عمرانی وزیر کشور در زاهدان است.
سراوان با داشتن 13 هزار و 905 کیلومتر مربع وسعت در فاصله 347 کیلومتری زاهدان مرکز سیستان و بلوچستان واقع شده است.
این شهرستان به زادگاه خورشید ایران شهرت دارد چرا که سراوان نخستین نقطه ای در کشور است که خورشید در آن طلوع می کند به طوری که طلوع و غروب خورشید در این شهرستان با طلوع و غروب خورشید در غربی ترین شهر کشور یک ساعت و هفده دقیقه اختلاف دارد.
نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :