Index
ورود کاربر
Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 193734
تاریخ انتشار : 1 آبان 1395 17:43
تعداد مشاهدات : 241

جایزه طلایی انجمن پارک های علمی آسیا به یک شرکت ایرانی تعلق گرفت

یک شرکت ایرانی موفق به کسب جایزه طلایی انجمن پارک های علمی آسیا در سال ۲۰۱۶ شد.
یک شرکت شرکت دانش بنیان مستقر در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان موفق به کسب جایزه طلایی انجمن پارک های علمی آسیا در سال ۲۰۱۶ شد.

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دستاوردهای انقلاب اسلامی به نقل از خبرگزاری مهر؛ این شرکت دانش بنیان با ارائه فناوری اکستروژن واکنشی و نانوکامپوزیت های پلیمری موفق به کسب جایزه طلایی (Grand Prize)  در مراسم ASPA Award ۲۰۱۶  شد.

این شرکت دانش بنیان در سال ۱۳۸۷ با حضور چند تن از فارغ التحصیلان کارشناسی ارشد دانشگاه صنعتی اصفهان در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان تاسیس شده بود که قبل از آن به عنوان هسته فناوری با ایده محوری تولید نانوکامپوزیت PP/MMT در مرحله رشد مقدماتی در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان مستقر شد.

این جایزه به شرکت هایی تعلق می گیرد که در آن ها به کمک مهارت های مدیرتی بالا، ایده های کاربردی و دانش های فنی متعدد به مرحله تجاری سازی رسیده و در جهت توسعه فناوری در آسیا نقش به سزایی داشته باشند.

مراسم اعطای جایزه ASPA  هر ساله از سوی انجمن بین المللی پارک های علمی آسیا میان شرکت ها، موسسات مستقر در پارک های علم و فناوری عضو این انجمن با هدف تشویق شرکت های دانش بنیان و فن آفرین جهت دستیابی به روحیه تجاری سازی دستاوردهای فناورانه، ایجاد فرصت های مناسب در راستای یافتن شریک تجاری و معرفی مدل های شرکت های موفق برگزار می شود.

بیستمین کنفرانس بین المللی انجمن پارک های علمی و فناوری آسیا  ASPA۲۰۱۶  به میزبانی  شهر حیدرآباد هند ۱۹ الی ۲۲ اکتبر ۲۰۱۶ برگزار شد. منتخبان این مسابقه می توانند از شبکه این انجمن برای معرفی و پیشبرد فعالیت های شرکت خود و یافتن شریک تجاری مناسب استفاده کنند و علاوه برحضور در این کنفرانس، در نمایشگاه فناوری های نوین که درحاشیه این کنفرانس برپا خواهد شد، دستاوردهای شرکت های خود را معرفی کنند.

پیش از این ۹ شرکت دانش بنیان مستقر در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان نیز موفق به کسب این جایزه از انجمن پارک های علمی آسیا(ASPA) شده اند.
نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :