Index
Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 194537
تاریخ انتشار : 10 آبان 1395 19:9
تعداد بازدید : 325

سردار سرتیپ پاسدار حسین اشتری، فرمانده نیروی انتظامی

ایران دارای بهترین شرایط منطقه ای در حوزه مسائل امنیتی است

ایران در حوزه مسائل امنیتی و انتظامی در بین کشورهای منطقه بهترین شرایط ممکن را دارد.
 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دستاوردهای انقلاب اسلامی به نقل از خبرگزاری صدا و سیما؛ سردار سرتیپ پاسدار حسین اشتری در سومین روز از نخستین همایش مشترک وابستگان نظامی و نمایندگان دفاعی و انتظامی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران به میزبانی ارتش که صبح امروز در مرکز همایش های کوثر سازمان عقیدتی سیاسی ارتش برگزار شد با تقدیر از دست اندرکاران برگزاری همایش افزود: این نشست مشترک اقدام بسیار خوب، کارشناسی و به روزی بود که بدون تردید نتایج ارزشمندی را نیز به همراه خواهد داشت. 
وی گفت: وابستگان نظامی، نمایندگان جمهوری اسلامی ایران در کشورهای مختلف جهان هستند و به حمدالله با موقعیت ممتاز امنیتی و انتظامی که امروز کشورمان دارد این عزیزان می توانند توانمندی ها و ظرفیت های کشور را در سطح بین المللی انعکاس دهند و همچنین از تجربیات و ظرفیت های کشورهایی که در آنها حضور دارند به نحو مطلوبی بهره برداری کنند.
فرمانده نیروی انتظامی ادامه داد: برگزاری چنین همایش هایی می تواند هماهنگی بیشتری بین ستادهای نیروهای مسلح در ارتباط با اهداف عالیه نظام و تدابیر فرماندهی معظم کل قوا در خصوص ماموریت های وابستگان نظامی و نمایندگان دفاعی و انتظامی جمهوری اسلامی ایران ایجاد کند.
سردار اشتری تصریح کرد: نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران هم تلاش کرد در این همایش مشترک، توانمندی ها، ظرفیت ها و نیازمندی های خود را برای وابستگان نظامی تشریح کند.
وی افزود : همچنین اعلام کردیم این آمادگی وجود دارد که با تمام کشورهایی که نمایندگی دفاعی و انتظامی داریم در سطح مطلوبی در حوزه ماموریت های امنیتی و پلیسی و انتقال تجربیات و آموزش های مورد نیاز تعامل لازم را داشته باشیم.
سردار اشتری در ادامه با بیان اینکه جمهوری اسلامی ایران در حوزه مسائل امنیتی و انتظامی امروز در بین کشورهای منطقه دارای بهترین شرایط ممکن است، گفت: این موقعیت ممتاز به برکت خون شهدا، تدابیر و هدایت های نورانی فرماندهی معظم کل قوا و روحیه جهادی نیروهای مسلح کشورمان حاصل شده است.
نخستین همایش مشترک وابستگان نظامی و نمایندگان دفاعی و انتظامی نیروهای مسلح به میزبانی ارتش جمهوری اسلامی به مدت سه روز و با حضور و سخنرانی شخصیت های عالیرتبه کشوری و لشکری در مرکز همایش های کوثر سازمان عقیدتی سیاسی ارتش برگزار شد.
نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :