Index
Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 194805
تاریخ انتشار : 13 آبان 1395 16:50
تعداد بازدید : 312

فریاد استکبار ستیزی ملت ایران در سراسر کشور

صبح امروز دانش آموزان، دانشجویان و اقشار مختلف مردم با سر دادن شعار «مرگ بر آمریکا» برای سی و هشتمین سال بر سر استکبار جهانی فریاد کشیدند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دستاوردهای انقلاب اسلامی به نقل از خبرگزاری نامه نیوز، سیزدهم آبان ماه امسال علاوه بر اینکه وقایع بزرگ و تاریخ سازی چون «تبعید امام خمینی(ره) به ترکیه در سال 1343، کشتار وحشیانه دانش آموزان انقلابی توسط دژخیمان رژیم شاهنشاهی و تسخیر لانه جاسوسی آمریکا با اراده دانشجویان مسلمان پیرو خط امام» را یادآوری می کند، در تلاقی با عاشورای حسین بن علی(ع) ذلت ناپذیری و ظلم ستیزی ملت ایران و اظهار نفرت آنان از جنایات نظام ظالم و یزیدی آمریکا و هم پیمانان غربی و منطقه ای واشنگتن را تبلور می بخشد.

امروز ملت شهیدپرور ایران اسلامی با حضور پرشور در راهپیمایی 13 آبان ضمن تجدید بیعت با آرمان های امام راحل و انقلاب اسلامی، با فریادهای مرگ بر امریکا و مرگ بر اسرائیل تنفر و نفرت خود را از قدرت های استکباری نشان دادند.

گزارش تسنیم از سراسر ایران اسلامی حکایت از حضور پرشور مردم در راهپیمایی 13 آبان دارد.

خروش مردم ولایتمدار استان گلستان علیه استکبار جهانی

مراسم راهپیمایی 13 آبان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی صبح امروز همزمان با سراسر کشور در استان گلستان برگزار شد.

همزمان با سیزدهم آبان ماه روز ملی مبارزه با استکبار جهانی راهپیمایی گسترده اقشار مختلف مردم به ویژه دانش آموزان با وجود ریزش باران رحمت الهی در 33 نقطه در استان گلستان برگزار شد.

در طول مسیر، راهپیمایان با سر دادن شعارهایی، بار دیگر با آرمان ها و ارزش های انقلاب اسلامی تجدید میثاق بستند.

دانش آموزان با شعار مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل و هیهات من الذله بار دیگر همچون سال های گذشته نفرت و انزجار خود را از استکبار جهانی و ایادی خونخوارش نشان می دهند.

براساس اعلام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی راهپیمایی یوم الله 13 آبان شهرستان گرگان از میدان شهرداری، خیابان شهدا به طرف چهارراه شهدا و مصلی وحدت از ساعت 9:30 صبح آغاز شد.

در این آئین ضد استکباری مردم شهرها و بخش های مختلف استان گلستان هم یکپارچه و متحد با سردادن شعارهای مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل بار دیگر نفرت و تنفر خود را از استکبار جهانی به دنیا اعلام کردند.

مردم ولایتمدار این دیار به پاس گرامیداشت سالروز تبعید امام خمینی(ره) در سال 43، سالروز شهادت دانش آموزان به دست رژیم منحوس پهلوی در سال 57 و سالروز تسخیر لانه جاسوسی آمریکا به دست دانشجویان مسلمان پیرو خط امام خمینی(ره) در سال 58 در راهپیمایی امروز حضور پیدا کرده اند.

شرکت کنندگان در این آئین ملی علاوه بر سر دادن شعار با پارچه نوشته ها و پلاکاردهایی که در دست داشتند، انزجار خود را از استکبار جهانی اعلام کردند.

حضور انقلابی البرزنشینان در راهپیمایی 13 آبان

بار دیگر شعار "مرگ بر استکبار" و "مرگ بر آمریکا" در استان البرز در راهپیمایی 13 آبان طنین انداز شد.در این راهپیمایی که با حضور اقشار مختلف از جمله حضور بیش از 2 هزار دانش آموز برگزار شد، شعارهای «مرگ بر آمریکا» و «مرگ بر اسرائیل» سر داده شد.

در این راهپیمایی دانش آموزان پسر با سربندهای "ما نسل علی اکبریم" و دانش آموزان دختر با سربندهای "جانم فدای رهبر" حضور یافتند.

در کرج مسئولان استانی همصدا با مردم انقلابی و شهیدپرور استان البرز در این راهپیمایی شرکت کردند.

فریاد "مرگ برآمریکا " در آسمان بام ایران طنین انداز شد

تظاهرات ضد استکباری یوم الله 13 آبان دقایقی پیش در شهرستان های استان چهارمحال و بختیاری از مسیرهای از قبل تعیین شده برگزار شد.در شهرکرد راهپیمایی با شکوه 13 آبان ماه از میدان 12 محرم آغاز و در میدان امامزادگان حلیمه و حکیمه خاتون (س) تجمع کردند.

دانش آموزان، دانشجویان و مردم همیشه در صحنه استان چهارمحال و بختیاری همگام و همصدا با ملت ایران اسلامی حماسه ای دیگر از استکبارستیزی و آرمان خواهی را در تاریخ سراسر افتخار خود خلق کردند.

در این راهپیمایی با شکوه مردم غیور و شهید پرور استان با مشت های گره کرده شعار های "مرگ برآمریکا " و "مرگ بر اسرائیل" سر دادند.

طنین شعار "مرگ بر آمریکا" در 50 نقطه از سیستان و بلوچستان

راهپیمایی بزرگ 13 آبان دقایقی قبل با طنین انداز شدن شعار "مرگ بر آمریکا" در 50 نقطه از سیستان و بلوچستان برگزار شد.

مردم شیعه و سنی 19 شهرستان استان سیستان و بلوچستان با حضور گسترده در مراسم راهپیمایی 13 آبان ضمن ترسیم چهره زیبایی از وحدت، همدلی و اتحاد، به خیابان ها آمده اند تا انزجار و نفرت خود را از دولت مستکبر آمریکا و حامیان آن اعلام کنند.

تظاهرات ضداستکباری یوم الله 13 آبان امسال با فریاد رساتر و بلندتر "مرگ بر آمریکا" در سیستان و بلوچستان از میدان "آزادی" شهر زاهدان آغاز شده و دانش آموزان، دانشجویان در کنار سایر اقشار مردم استان همگام و همصدا با ملت ایران اسلامی با فریاد "الله اکبر"، در حال خلق حماسه ای دیگر از استکبارستیزی و آرمان خواهی هستند.

راهپیمایان با فریادهای "مرگ بر آمریکا" و "مرگ بر اسرائیل" خشم و انزجار خود را از استکبار جهانی و سیاست های ظلم و جور در جهان و منطقه ابراز داشتند.

مراسم راهپیمایی 13 آبان در زاهدان از ساعت 8:30 با تجمع مردم در میدان آزادی زاهدان آغاز شده و راهپیمایی مردم زاهدان از ساعت 9 در مسیر ابتدای خیابان" آزادی" تا تقاطع این خیابان با خیابان "مصطفی خمینی" در حال برگزاری است.

خروش جوانان لرستانی با فریاد "مرگ بر اسرائیل" و "مرگ بر آمریکا"

مردم ولایتمدار لرستان با حضور پرشور در راهپیمایی یوم الله 13 آبان، فریاد "مرگ بر آمریکا"، "مرگ بر اسرائیل" و "هیهات من الذله" سر دادند.

مردم همیشه درصحنه استان لرستان بار دیگر به خیابان ها آمده اند و شعار «هیهات من الذله» را با مشت های گره کرده فریاد می زنند تا بر وفاداری به آرمان های امام خمینی(ره) تأکید کرده، عهد و پیمانی دوباره با شهدا ببندند و نفرت و انزجار خود را از استکبار جهانی و ایادی خون خوارش نشان دهند.

این آیین ضد استکباری با حضور اقشار مختلف مردم به ویژه دانش آموزان استان لرستان در حال انجام است و راهپیمایان با سردادن شعارهای مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل و هیهات من الذله از میدان شهدای شهر خرم آباد تا مصلی الغدیر به حرکت درآمده اند.

مردم ولایتمدار این دیار به پاس گرامیداشت سالروز تبعید امام خمینی(ره) در سال 43، سالروز شهادت دانش آموزان به دست رژیم منحوس پهلوی در سال 57 و سالروز تسخیر لانه جاسوسی آمریکا به دست دانشجویان مسلمان پیرو خط امام خمینی(ره) در سال 58 در راهپیمایی امروز حضور پیداکرده اند.

دانش آموزان نیز آمده اند تا با آرمان ها و ارزش های انقلاب اسلامی تجدید میثاق ببندند و در سنگرهای علم و دانش به پاسداری از خون شهیدان و دفاع از نظام اسلامی بپردازند.

بدون شک دانش آموزان و دانشجویان در شکل گیری انقلاب اسلامی و در مبارزه با استکبار نقش قابل توجهی داشتند و لرزه بر کاخ های یزیدیان رژیم طاغوت انداختند و امروز نیز دانش آموزان کلاس درس را در خیابان ها بامشی ظلم ستیزی و استکبارستیزی برگزار کرده اند.

طنین فریاد "مرگ بر آمریکا" در دیار کریمان

مراسم راهپیمایی 13 آبان در کرمان همزمان با سایر شهرهای کشور با حضور اقشار مختلف مردم و جمعی از مسئولان آغاز شد.

تظاهرات ضد استکباری یوم الله سیزدهم آبان امسال با فریاد رساتر و بلندتر مرگ بر آمریکا در کرمان از چهارراه توحید شهر کرمان برگزار شد.

دانش آموزان، دانشجویان و مردم همیشه در صحنه کرمان همگام و همصدا با ملت ایران اسلامی با غریو الله اکبر، حماسه ای دیگر از استکبار ستیزی و آرمان خواهی را در تاریخ سراسر افتخار خود خلق کردند.

به گزارش تسنیم، راهپیمایان با فریادهای "مرگ بر آمریکا" و "مرگ بر اسرائیل" خشم و انزجار خود را از استکبار جهانی و سیاست های ظلم و جور در جهان و منطقه ابراز داشتند.

طنین فریاد "مرگ بر آمریکا " در 30 نقطه خراسان شمالی

فریاد "مرگ بر آمریکا " و "مرگ بر اسرائیل" دانش آموزان و مردم خراسان شمالی گنجینه فرهنگ ها همزمان با روز 13 آبان ماه طنین انداز شد.

تظاهرات ضد استکباری یوم الله 13 آبان دقایقی پیش در شهرستان های استان خراسان شمالی از مسیرهای از قبل تعیین شده برگزار شد.در بجنورد راهپیمایی باشکوه 13 آبان ماه از میدان شهید آغاز و در میدان قائم (بازرگانی) انجام می شود.

دانش آموزان، دانشجویان و مردم کرمانج، ترک، تات، ترکمن و فارس همیشه درصحنه استان خراسان شمالی همگام و هم صدا با ملت ایران اسلامی حماسه ای دیگر از استکبارستیزی و آرمان خواهی را در تاریخ سراسر افتخار خود خلق کردند.

در این راهپیمایی باشکوه مردم غیور و شهیدپرور استان با مشت های گره کرده شعارهای "مرگ بر آمریکا " و "مرگ بر اسرائیل" سر دادند.

فریاد اهالی قومس بر سر استکبار جهانی؛ ملت بزرگ ایران استکبارستیز است

فریاد مرگ بر آمریکا همزمان با روز ملی استکبارستیزی در جای جای استان سمنان طنین انداز شد و مردم استان سمنان همزمان با سراسر کشور آمدند تا یک بار دیگر به استکبار نه بگویند و با حضور پرشور خود بگویند ملت بزرگ ایران استکبارستیز است.

مردم با حضور پرشور و گسترده خود آمده اند تا بگویند هیچ گاه با استکبار جهانی و به ویژه شیطان بزرگ آمریکا سرسازگاری ندارند.

اقشار مختلف مردم به ویژه دانش آموزان در این روز آمده اند تا یک بار دیگر با آرمان ها و ارزش های انقلاب اسلامی تجدید میثاق کنند.

دانش آموزان و نوجوانان امروز نیز مانند دانش آموزان سال 57 آمدند تا با شعار مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل نفرت و انزجار خود را از استکبار جهانی نشان دهند و بگویند ما بر سر آرمان های انقلاب و شهیدان هستند.

در آئین راهپیمایی شهر سمنان اقشار مختلف مردم از مرد و زن گرفته تا پیر و جوان، دانشجو و دانش آموز، طلاب و مسئولان دستگاه های اجرایی سمنان حضور دارند و آمده اند تا در روز ملی مبارزه با استکبارستیزی خشم و انزجار خود را به شیطان بزرگ آمریکا نشان دهند.

طنین فریاد "مرگ بر آمریکا" با وجود نامساعد بودن شرایط جوی در خراسان رضوی

مراسم راهپیمایی 13 آبان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی همزمان با سراسر کشور در نقاط مختلف استان خراسان رضوی برگزار شد.

اقشار گسترده مردم، دانش آموزان و بسیجیان و دانشجویان مشهدی نیز با وجود نامساعد بودن شرایط جوی در مراسم راهپیمایی امروز حضور باشکوهی را رقم زدند.

"مرگ بر آمریکا"، "مرگ بر اسرائیل" و "هیهات من الذله" شعار اصلی راهپیمایان حاضر در مراسم 13 آبان امسال در سراسر استان خراسان رضوی است.

در سایر نقاط استان خراسان رضوی و در شهرستان های این استان نیز مراسم باشکوه یوم الله 13 آبان در حال برگزاری است.

فریاد مرگ بر آمریکا در ایلام طنین انداز شد

امروز همزمان با سراسر کشور در روز 13 آبان مردم استان ایلام در جای جای این استان مرزی و ولایتمدار به خیابان ها آمده و با ارزش ها و آرمان های انقلاب اسلامی تجدید میثاق کردند.امروز دانش آموزان ایلامی در کنار سایر اقشار مردم به خیابان ها آمده در راهپیمایی بزرگ 13 آبان شرکت کرده و فریاد مرگ بر آمریکا سر دادند و نشان دادند که برای دفاع از کشور وآرمان های انقلاب خود آماده هستند.

مراسم راهپیمایی 13 آبان در تمامی شهرستان های استان ایلام در حال برگزاری است و سخنران این مراسم در شهر ایلام به عنوان مرکز استان نماینده ولی فقیه در استان است.

ایلامی ها از هر قشری و هر سنی در این این راهپیمایی حضور دارند و با سر دادن شعارهای انقلابی و مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل حضور همیشگی خود در صحنه مبارزه با استکبار جهانی را نشان دادند.

فریاد استکبارستیزی در راهپیمایی 13 آبان اردبیل طنین انداز شد

همزمان با 13 آبان ماه، روز دانش آموز و تسخیر لانه جاسوسی اقشار مختلف مردم به ویژه دانش آموزان، جوانان و نوجوانان در راهپیمایی امروز شرکت کرده و یکصدا فریاد استکبارستیزی سردادند.

با وجود برودت و سردی هوا دانش آموزان، جوانان و نوجوانان و حتی کهن سالان امروز در راهپیمایی روز 13 آبان به خیابان ها آمده و با فریاد استکبارستیزی و "مرگ بر آمریکا" و "مرگ بر اسرائیل" خشم و انزجار خود را از دشمنان و استکبار جهانی به دنیا نشان دادند.

امروز خیابان های اردبیل مملو از جمعیتی بود که برای دفاع از ارزش های انقلاب اسلامی و لبیک گویی به فرمان مقام معظم رهبری به خیابان ها آمدند و نشان دادند که مردم اردبیل همیشه در صحنه های حساس و سرنوشت ساز ملی پیشگام بوده و برای دفاع از آرمان های انقلاب اسلامی همیشه آماده هستند.

امروز مردم اردبیل حماسه دیگری در تاریخ انقلاب اسلامی ایران رقم زدند به طوری که از بخش های تابعه  گرفته تا شهرستان ها و مناطق روستایی راهپیمایی روز 13 آبان به صورت باشکوه و منظم برگزار شد و همگان یکصدا وحدت و همدلی خود را به دنیا نشان دادند.

دانش آموزانی که از ساعات اولیه صبح برای شرکت در این راهپیمایی در خیابان های اردبیل حاضر شده بودند با بنرها و نوشته های انقلابی محور و استکبارستیز روز 13 آبان را گرامی داشته و از آرمان ها و ارزش های انقلاب اسلامی دفاع کردند که این امر در واقع همان میثاق دوباره با انقلاب و بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی بود.

دانش آموزان و دانشجویان شیرازی فریاد مرگ بر آمریکا سر دادند

دانش آموزان و دانشجویان شیرازی در کنار مردم و مسئولان امروز با حضوری با شکوه در راهپیمایی روز 13 آبان بار دیگر خشم و انزجار خود را از مواضع غربی ها و آمریکای جنایتکار اعلام کردند.

راهپیمایان شیرازی امروز پس از گذراندن بلوار ارم و خیابان های منتهی به آن در میدان ارم و روبه روی دانشگاه شیراز تجمع کرده و با شعارهای مرگ برآمریکا، مرگ براسرائیل بار دیگر انزجار خود را از دشمنان ایران اسلامی اعلام کردند.

در این مراسم باشکوه که حماسه ای دیگر به یادگار گذاشته شد دانش آموزان شیرازی استکبارستیزی ملت ایران را اعلام کرده و با پلاکاردنوشته هایی تاکید کردند مواضع آمریکا نسبت به کشور جمهوری اسلامی ایران تغییر نکرده و ایران اسلامی و جوانان آن نیز زورگویی ها را نمی پذیرند.

دانش آموزان به جملاتی نیز در مورد آمریکا اشاره کردند و آن نیز این بود که ما از آمریکا نمی ترسیم. همچنین راهپیمایان شعارهایی شامل ایرانی می میرد سازش نمی پذیرد، مرگ بر فتنه گر، مرگ بر اسرائیل و مرگ بر آمریکا، هیهات من الذله سر دادند.

براساس این گزارش، امسال مراسم روز جهانی مبارزه با استکبار در 72  نقطه استان برگزار شد که در شیراز این مراسم  در سه مسیر خیابان دانشجو، میدان ارم، خیابان ارم به سمت میدان ارم و خیابان جام جم به سمت میدان ارم و میدان دانشجو برگزار شد.

طنین فریاد "مرگ بر استکبار جهانی" در کنار آب های خلیج فارس

همزمان با 13 آبان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی مردم بوشهر با حضوری پرشور در تجمع این روز در کنار آب های خلیج فارس فریاد بر استکبار جهانی طنین انداز کردند.

همزمان با 13 آبان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی مراسم راهپیمایی و تجمع مردم استان بوشهر صبح امروز در جای جای نقاط مختلف این استان برگزار شد.

در مراسم تجمعی که در میدان رئیسعلی دلواری بوشهر در کنار آبهای خلیج فارس برگزار شد شرکت کنندگان با شعارهای«13 آبان همیشه برپاست  یادآور نابودی آمریکاست» «این سخن جاوید روح خداست  ام الفساد قرن ما آمریکا است»، « جهاد با استکبار، مرام و ایده ماست   ایده انقلابی نبرد با آمریکا است»، «مرگ بر آمریکا»، «مرگ بر اسرائیل» «مرگ بر انگلیس»، «مرگ بر آل سعود خائن» و دهها شعار ضد استکبار دیگر، ندای استکبار ستیزی خود را از کنار پهنه آبهای خلیج فارس طنین انداز کردند.

در این مراسم که دانش آموزان، دانشجویان، روحانیان، مسئولان و سایر اقشار مردم بوشهر حضور داشتند شرکت کنندگان با دردست داشتن پلاکاردهایی که شعارهای  «خامنه ای خمینی دیگر است، محور اتحاد مسلمین است»، «فریاد ملت ما مرگ بر آمریکا»،« در پیش مستکبران تسلیم هرگز هرگز»، « مرگ بر انگلیس»، «مرگ بر اسرائیل» بر روی آن نوشته شده بود روز 13 آبان و تسخیرلانه جاسوسی را گرامی داشتند.نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :